Najděte nejlevnejší letenky

Japonsko Niseko

Letenka Japonsko Niseko


Japonsko je země zábavy, kde se potkávají urbanita s tradicí a přírodou. Pokud chcete poznat kouzlo tohoto krásného místa, určitě byste neměli vynechat městečko Niseko. Niseko se nachází na severu ostrova Hokkaidó a je velmi populární pro své velké množství sněhu a díky tomu zde můžete najít některé z nejlepších lyžařských středisek v celém Japonsku.

Niseko je v posledních letech stále více oblíbenou destinací mezi turisty ze všech zemí světa a stalo se jedním z nejvyhledávanějších míst pro lyžování a snowboarding. Zvláště výhodným obdobím pro návštěvu magického městečka je zima, když se posetkáte s mrazivými teplotami, po celý den tvoří nekonečné zimní krajiny a poskytuje nezapomenutelné lyžování.

Pokud hledáte cesty, jak se dostat do Niseka, existuje několik možností. Nejlepší volbou je koupit letenku do Sappora, největšího města na Hokkaidó, a odtud se přesunout na autobusové nádraží v Sapporu a odjet do Niseka. Je to rychlá a levná možnost, kterou mohou využít turisté z celého světa.

Existuje také možnost přistát přímo na letišti v New Chitose, které se nachází asi hodinu od Niseka. Letiště New Chitose je největší v oblasti Hokkaido a je přístupné mezinárodním lety z různých destinací.

Použití letenky do Japonska pro váš výlet do Niseka je nejlepší volbou, protože se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak se dostat na místo. Navíc, můžete získat nejlepší ceny a najít ty nejvýhodnější lety, pokud hledáte všude na internetu nebo se obrátíte na cestovní kancelář.

Japonsko je skvělou volbou pro příznivce zimních sportů a návštěvníků, kteří touží po odpočinku v krásné přírodě se spoustou zábavy. Niseko je naprosto jedinečné místo, kde můžete kromě sněhu a lyžování po celý rok objevovat tajemství tradiční japonské kultury. Připravte se na nejlepší dovolenou v životě a zarezervujte si hned letenku do Japonska Niseko.


Dovolená Japonsko Niseko


Pro milovníky lyžování a sněhových radovánek je Japonsko skvělou volbou pro dovolenou. Mnoho lyžařských středisek nabízí neuvěřitelně kvalitní sníh a perfektní podmínky, které si zamilujete!

Mezi nejoblíbenější střediska patří Niseko, které se nachází na ostrově Hokkaido. Toto středisko je proslulé svou dokonalou kvalitou sněhu díky japonskému moři, které se nachází nedaleko. Připravte se na sníh až do pásu, který je ideální nejen pro lyžování, ale i pro snowboarding, skialpinismus a jiné zimní radovánky.

Mezi další nezapomenutelné zážitky patří relaxace v termálních lázních, tradiční japonská kuchyně a návštěva místních chrámů a svatyní. Při procházce ulicemi Niseka si můžete vychutnat atmosféru městečka plné tradičních obchodů, kaváren a restaurací.

Výhodou je, že na dovolenou do Niseka se můžete vyrazit po celý rok. V létě můžete užívat krásné přírodní scenérie, pěší turistiku, golfové hřiště a vodní sporty. V zimě je pak celé městečko oděno do bílého kabátu z kvalitního sněhu.

Pokud hledáte pro dovolenou něco nezapomenutelného a nezvyklého, Japonsko a středisko Niseko jsou tou pravou volbou. Během jednoho týdne se můžete potěšit vynikajícím jídlem, krásnou přírodou, horami a vodou, klasickou japonskou kulturou i relaxací v lázních.

Tak co ještě čekáte? Stačí se rozhodnout, vyrazit na dovolenou a užít si to, co Japonsko a Niseko nabízí!


Počasí Japonsko Niseko


Japonsko Niseko se nachází v oblasti Hokkaido, kde panuje mírné podnebí s chladnými zimami a teplými léty. Niseko je oblíbeným místem pro lyžaře a snowboardisty díky hojnosti sněhu, který padá od listopadu až do května. Průměrná teplota v zimě se pohybuje kolem nuly až minus 10 stupňů celsia, což vytváří ideální podmínky pro lyžování a sněžné radovánky.

V létě je Niseko ovlivněno monzunovými větry a průměrná teplota se pohybuje kolem 20-25 stupňů celsia. Občasné deště způsobují zelenější krajiny a ideální podmínky pro pěší turistiku.

Celkově je Niseko charakteristickým místem s vysokými srážkami a vysokým sněhovým pokryvem v zimě. Vzhledem k své poloze na severu ostrova Hokkaido je Niseko vystaveno silným větrům a sněhovým bouřím. Toto počasí je ideální pro ty, kteří chtějí zažít autentický zimní zážitek, ale pro ty, kteří hledají slunečné pláže a horké počasí bude Niseko spíše skluzavkou.

Vzhledem k průměrnému počtu srážek během roku, který může dosáhnout až 14 metrů sněhu v zimě a v hodnotě 1,5 m v létě, se Niseko stává místem, kde se mohou turisté těšit jak na velké množství lyžování, tak i na krásnou zelenou krajinu v létě. Je to také skvělé místo k návštěvě pro ty, kteří hledají něco jiného, než je tradiční japonská kultura a zvyky.

Celkově je Niseko krásným místem s nádhernou přírodou během celého roku. Pokud máte rádi zimní radovánky, nebo jste zkrátka nadšení do bílé krajiny, potom je Niseko ideálním místem pro vás, kde se můžete těšit na adrenalin z jízdy na lyžích a sněžných plotech. Pokud si chcete zabít čas po celý rok, pak je Niseko ideálním místem, kde se můžete těšit na turistiku, jízdu na kole a návštěvy krásných míst v okolí. Jedno je jisté, Niseko zajisté nepřipomíná mnohé místy na světě.


Nejčastější dotazy a odpovědi Japonsko Niseko


1. Co je Niseko?
Niseko je oblast na severním ostrově Hokkaido v Japonsku, známá zejména pro své hory a lyžařská střediska.

2. Kdy se nejlepší doba na návštěvu Niseko?
Nejlepší doba na návštěvu Niseko je od prosince do března, kdy jsou nejlepší podmínky pro lyžování.

3. Jak se dostanu do Niseko?
Nejlepší způsob, jak se dostat do Niseko, je letadlem do letiště Chitose na ostrově Hokkaido, následované přestupem na vlak nebo autobus do Niseka.

4. Jaké jsou nejlepší lyžařské areály v Niseko?
V Niseko se nachází čtyři hlavní lyžařské areály: Grand Hirafu, Hanazono, Niseko Village a Annupuri.

5. Existují v Niseko jiné aktivity než lyžování?
Ano, v Niseko jsou k dispozici další aktivity, jako jsou pěší túry, snowtubing, jízda na saních a v zimě i jízda na sněžném skútru.

6. Je v Niseko často sněžení?
Ano, Niseko má velmi časté sněžení díky průmyslovému proudění z Tichomoří, které vytváří velké množství suchého a lehkého sněhu.

7. Mluví lidé v Niseko anglicky?
Ano, v turisticky zaměřených oblastech Niseka, jako je Hirafu, se mluví anglicky a je zde také mnoho anglicky mluvících pracovníků.

8. Jak je drahé ubytování v Niseku?
Ceny ubytování v Niseku se mohou velmi lišit v závislosti na typu ubytování a období návštěvy. Většinou jsou cenově vyšší ve vrcholové sezóně, ale nižší mimo ni.

9. Jaké je typické jídlo v Niseku?
V Niseku jsou oblíbené ryby, jako je losos a krab, ale je zde také mnoho restaurací, které nabízejí mezinárodní kuchyně.

10. Je v Niseku bezpečné?
Japonsko je bezpečná země a Niseko není výjimkou. Nicméně jako v každém místě na světě se doporučuje být opatrný a dodržovat běžná bezpečnostní opatření.


Ubytování Japonsko Niseko


Japonsko je země s bohatou kulturou a úžasnými přírodními scenériemi. Jedním z nejkrásnějších míst na ostrově Hokkaidó je určitě Niseko. Tyto kopce nabízejí ideální podmínky pro lyžování a snowboarding, což v posledních letech láká turisty z celého světa. Při plánování vaší cesty do Niseko nesmíte zapomenout na kvalitní ubytování.

V Niseku jsou k dispozici různé možnosti ubytování, které se liší svým stylem, cenou a umístěním. Od luxusních hotelů a nádherných apartmánů až po jednoduché hostely, pro každého je zde něco.

Jeden z nejlepších způsobů, jak si užít pobyt v Niseku, je pronajmout si apartmán. Tyto luxusní ubytování nabízejí skvělé pohodlí a poskytují vám dostatek prostoru na soukromí. Apartmány v Niseku jsou velmi pohodlné a vybavené moderním nábytkem a vysoce kvalitními spotřebiči. Tyto apartmány nabízejí pohodlná lůžka a prostorné koupelny.

Další možností ubytování jsou hotely v Niseku. Hotely nabízejí pohodlné pokoje s krásným výhledem a širokou škálou služeb a vybavení. Zákazníci ubytovaní v hotelech mají obzvlášť výhodnou nabídku v oblasti stravování, protože často nabízí bufetové stoly a restaurace s mezinárodní kuchyní.

Nakonec tu máme také hostely, které jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí ušetřit peníze a poznat nové lidi. Hostely v Niseku mají společné prostory a společné koupelny, ale ty jsou vždy velmi dobře udržované. Tento typ ubytování je velmi cenově dostupný a bývá oblíbený především mezi mladými lidmi.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv možnost ubytování, nebudete litovat svého výletu do Niseka. Tento region nabízí něco pro každého, ať už je to rodinná dovolená, výlet s kamarády, nebo romantický pobyt pro dva. Kvalitní ubytování v Niseku vám pomůže k vytvoření nezapomenutelných vzpomínek a zážitků na zasněženém svahu.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky