Najděte nejlevnejší letenky

Keňa Chale Island

Počasí Keňa Chale Island


Keňa Chale Island se nachází v Indickém oceánu, poblíž města Ukunda, které leží asi 30 km jižně od Mombasy. Toto místo je vynikající volbou pro ty, kteří touží po klidá a romantických dovolených v tropickém ráji. Tento ostrov nabízí nádherné pláže s bílým pískem a křišťálově čistou vodou, která vás pozve k celodennímu koupání a vodním sportům, nebo k procházkám na pláži vycházce.

Klima na ostrově Chale je podobné jako v jiných částech Keňy, což znamená, že tento ostrov je zasažen především monzuny. V roce jsou zde vysoké teploty s průměrnou teplotou kolem 30 ° C. V měsících září a října zde bývají deště, avšak nepostačí na změnu klimatu a byste neměli mít obavy z toho, že by vaše dovolená byla narušena.

Pro turisty, kteří by chtěli navštívit tento krásný ostrov je nejlepší doba na návštěvu v období mezi prosincem a únoru. Tyto měsíce jsou obecně nejsušší a slunečné, což znamená, že jsou ideální pro ty, kteří chtějí trávit většinu času na pláži nebo v oceánu, užívat si celodenní koupání nebo potápění. Na druhou stranu, návštěva v březnu nebo dubnu bude vychutnatelná, ale může mít několik deštivých dnů.

Celkově však Keňa Chale Island je celoročně atraktivní turistickou destinací s klimatem, které umožňuje návštěvu v každém ročním období. Pro ty, kteří chtějí uniknout z hustého městského života a načerpat své baterie, je ostrov Chale ideálním místem pro relaxaci, prozkoumání krásné krajiny, objevování nových aktivit a zážitků.


Ubytování Keňa Chale Island


Keňa Chale Island je krásný a exkluzivní ostrov umístěný na pobřeží Keňského východního pobřeží, v průměru 600 metrů od pevninského pobřeží. Tento ostrov je oblázkovitý a má dlouhé bílé pláže, které nabízejí dokonalé koupání teplým Indickým oceánem. Kromě toho poskytuje úžasné zážitky pro turisty, kteří hledají trochu luxusu.

Keňa Chale Island poskytuje ubytování na bázi resortu umístěného v centrální části ostrova, což umožňuje snadný přístup k plážím a jiným atrakcím na ostrově. Resort nabízí ubytování v pokojích, suitách a vilách. Všechny pokoje jsou prostorné a vybaveny moderním nábytkem, klimatizací, minibarem, trezorem a vlastní koupelnou. Všechny pokoje mají také balkony a terasy, které nabízejí nádherný výhled na Indický oceán.

Suity jsou velké a mají samostatnou obývací část a ložnici, obývací místnost má rozkládací pohovku pro případ, že by šlo o rodinnou dovolenou. Všude je používán krásný africký styl, který umocňuje atmosféru ostrova.

Vily jsou rozděleny do dvou kategorií, Garden View a Ocean View, poskytují soukromí a pohodlí svým hostům. Garden View vily jsou ukryty v krásné zeleni ostrova a nabízejí krásný výhled na tropické zahrady, oním "garden view". Na druhé straně, Ocean View vily jsou postaveny na špičce ostrova s impozantním panoramatickým výhledem na oceán. Vily mají soukromý bazén, venkovní sprchou a terasou s lehátky.

V resortu jsou k dispozici různé rekreační a sportovní aktivity, jako jsou vodní sporty, potápění, plážový volejbal a tenisové kurty. Je tu také wellness centrum s nabídkou masáží a saunou pro regeneraci a relaxaci.

Zaměstnanci resortu jsou velmi příjemní a ochotní pomoci s jakýmkoli požadavkem. Kuchyně nabízí rozmanité menu s možností výběru z mnoha druhů pokrmů včetně čerstvých úlovků z oceánu.

Pokud hledáte krásné a exkluzivní místo pro příjemnou dovolenou, Keňa Chale Island je skvělou volbou. Nabízí dokonalou kombinaci luxusu a přírodní krásy s nádherným výhledem na tropickou krajinu a Indický oceán.


Dovolená Keňa Chale Island


Dovolená na ostrově Chale v Keni je bezpochyby jedním z nejlepších způsobů, jak si užít tropického ráje na východním pobřeží Afriky. Tento ostrov leží v úžině mezi Kenií a Tanzanií a nabízí návštěvníkům nejen krásné bílé pláže, ale také bohatou flóru a faunu.

Pokud se rozhodnete pro dovolenou na Chale Island, můžete se těšit na avantgardní ekologické resorty, které se snaží minimalizovat svůj dopad na prostředí a nabídnout svým hostům příjemné a udržitelné ubytování. Tyto resorty jsou obklopeny bujnou vegetationí a nacházejí se přímo u pláže.

Pro dovolenou plnou zážitků je doporučeno využívat nabídku vodních aktivit jako potápění, šnorchlování, windsurfing či kajakování. Chale Island je známý pro své množství korálových útesů, na kterých je možné pozorovat různé druhy ryb a dalších mořských živočichů. Pokud máte rádi přírodu, rozhodně se nezapomeňte vydat na výlet do nedalekého národního parku Tsavo East, kde můžete vidět slony, lvy, gepardy a mnoho dalších zvířat v jejich přirozeném prostředí.

Po celodenním výletě si můžete odpočinout v resortu a nechat se hýčkat luxusními masážemi a wellness procedurami. Kromě toho můžete využít rozmanitou nabídku restaurací s tradičními africkými jídly, ale i s mezinárodními specialitami.

Pokud se tedy rozhodnete pro dovolenou na Chale Island, můžete se těšit na to, že zde strávíte krásné dny plné zážitků, relaxace a poznávání nových kultur a tradic. Tato destinace nabízí něco pro každého - od romantických pobytů ve dvojici až po rodinné dovolené nebo dovolené s přáteli.


Nejčastější dotazy a odpovědi Keňa Chale Island


1. Jak se dostat na ostrov Keňa Chale?
- Ostrov je dostupný letecky z Mombasy nebo Nairobi. Z letiště na pevnině Vás přepraví lodí na ostrov.

2. Co jsou nejlepší aktivity na Keňa Chale?
- Na ostrově je možné si užít šnorchlování, potápění, rybaření, vodní sporty, plážový volejbal, masáže, procházky po ostrově a mnoho dalších aktivit.

3. Jaké jsou možnosti stravování na ostrově?
- Na ostrově se nachází hlavní restaurace, která nabízí širokou škálu jídel z místní i evropské kuchyně. Dále jsou k dispozici restaurace a bary na pláži.

4. Mohou navštívit Keňa Chale děti?
- Ano, ostrov je vhodný i pro rodiny s dětmi. K dispozici jsou dětské hřiště, animační programy a další aktivity pro děti.

5. Jaké jsou pobytové možnosti na ostrově?
- Na ostrově se nachází luxusní resort s vilami a apartmány s výhledem na moře.

6. Můžu si na ostrově půjčit dopravní prostředky?
- Na ostrově jsou k dispozici kola a buginy, návštěvníci si však mohou pronajmout vlastní dopravní prostředky na pevnině.

7. Co mám vzít sebou na Keňa Chale?
- Doporučuje se mít s sebou lehké a vzdušné oblečení, plavky, sluneční brýle, opalovací krém s vysokým faktorem a obuv vhodnou do vody.

8. Jak je na Keňa Chale zabezpečena bezpečnost turistů?
- Resort má vlastní ochranku a je v těsné spolupráci s místními úřady, aby zabezpečil bezpečnost turistů. Nicméně se doporučuje být obezřetný a dodržovat základní bezpečnostní opatření.


Letenka Keňa Chale Island


Cesta do Keni je plná krás a neopakovatelných zážitků. Tuto jedinečnou zemi, která je plná savan, tropických lesů a nejrůznějších druhů zvířat, ročně navštíví tisíce turistů z celého světa. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a zároveň si užít pestrou zábavu a krásy přírody, potom nesmíte minout Chale Island.

Chale Island je malý, neobydlený ostrov, nacházející se v Indickém oceánu, při pobřeží Keňského poloostrova. Tento ostrov je jako stvořen pro ty, kteří touží zažít klid a pohodu, protože na ostrově se žádné končící tlačenice a shon nenacházejí.

Jediný způsob, jak se na ostrov dostat, je lodí, jelikož tento ostrov je nedaleko letiště Mombasa a cesty po souši by vás značně zdržovaly. Po přistání v Mombase se vydáte na krátkou cestu lodí a užívat si krásný výhled na okolní pobřeží.

Po příjezdu se vám otevře pohled na neuvěřitelně modré moře, bílé písky a tropickou zeleň. Chale Island je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a pohodu, a zároveň chtějí zažít nejkrásnější přírodní scenérie, jaké Keni nabízí.

Po ubytování v luxusním hotelu, který nabízí vše, co si můžete přát, se vydáte objevovat krásy ostrova. Na ostrově nechybí skvělé možnosti vodních sportů, jako například potápění, windsurfing, plachtění a rybaření. Turisté si také mohou projít krásné tropické lesy a navštívit rozmanité druhy rostlin a zvířat.

Nikdy nezapomenete na nádherné západy slunce, které se na ostrově vyskytují každý den a které zanechají nezapomenutelný a romantický pocit. Ostrov Chale Island vás bude okouzlovat svou nedotčenou přírodou, krásnými plážemi a přátelskými lidmi. Pokud tedy toužíte po klidném a odpoutaném od stresu pobytu, není nic lepšího, než navštívit tento skvost krásné Keni.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky