Najděte nejlevnejší letenky

Kostarika Playa Negra

Nejčastější dotazy a odpovědi Kostarika Playa Negra


1. Jaké jsou nejlepší pláže v blízkosti Playa Negra?

Nejlepší pláže v blízkosti Playa Negra jsou Playa Avellanas, Playa Junquillal a Playa Tamarindo.

2. Jaké aktivity jsou k dispozici v Playa Negra?

V Playa Negra můžete surfovat, rybařit, provozovat jízdu na koni, snorklovat, kajakovat nebo si zahrát golf na nedalekémhřišti Hacienda Pinilla.

3. Které jsou nejlepší hotely v Playa Negra?

Některé nejlepší hotely v Playa Negra jsou Hotel Playa Negra, Congos Hostel a The Beach House.

4. Jaký je nejbližší letiště k Playa Negra?

Nejbližší letiště k Playa Negra je mezinárodní letiště Daniel Oduber Quirós ve městě Liberia, které je vzdáleno přibližně 1,5 hodiny jízdy autem.

5. Kdy je nejlepší doba na návštěvu Playa Negra?

Nejlepší doba na návštěvu Playa Negra je od listopadu do dubna, kdy je sucho a slunečno. Nicméně, v letních měsících můžete očekávat víc deště a oblačnosti.


Počasí Kostarika Playa Negra


Kostarika je země s tropickým podnebím a může se pochlubit krásnými plážemi, které jsou obklopeny zelenou džunglí a mají teplou vodu o teplotě okolo 27°C. Jednou z těchto malebných pláží je Playa Negra.

Playa Negra, což v překladu znamená Černá pláž, se nachází na severozápadě Kostariky, v provincii Guanacaste. Jedná se o méně navštěvovanou pláž, která je často volbou surfařů, kteří se sem sjíždějí užít si vlny vhodné pro surfování. Playa Negra je obklopená černými vulkanickými kameny, což jí dává onu zajímavou atmosféru.

Co se týče počasí, na této pláži je celkem sucho a horko, s velmi malým výskytem deště. Největší množství srážek spadne od května do listopadu, během období dešťů. I během tohoto období je však průměrná teplota vzduchu kolem 26°C a voda se ohřeje na teplotu okolo 27°C.

V zimních měsících, od prosince do dubna, je Playa Negra typická pro geniální slunečné dny a příjemné teploty vody, ideální pro surfování, koupání a další rekreační aktivity. Průměrná denní teplota vzduchu se zde pohybuje mezi 30-35°C, tedy velmi vysoká, ale díky oblíbenému mořskému větru, je také příjemně osvěžující.

Pokud plánujete navštívit Playa Negra, nezapomeňte se předem informovat o předpovědi počasí, abyste si mohli naplánovat své aktivity a dokázali přizpůsobit se stále se měnícím podmínkám. Ať už se rozhodnete pro surfování, opalování nebo procházky po pláži, Playa Negra nabízí krásné prostředí plné přírodní krásy a možností pro skvělou dovolenou v Kostarice.


Dovolená Kostarika Playa Negra


Kostarika je země, která nabízí mnoho krásných a nezapomenutelných zážitků. Jedním z míst, které vás nadchne, je pláž Playa Negra. Tato pláž leží na severozápadním pobřeží Kostariky, v oblasti Guanacaste.

Playa Negra je známá především díky svému černému písku, který je odvozen z vulkanického původu. Okolní krajina je hojně pokryta palmovými stromy a další vegetací, což pláži dodává ještě větší pohodu a romantiku.

Pro mnoho návštěvníků je Playa Negra ideální volbou, pokud hledají klid a odpočinek. Méně lidí zde totiž najdete, než na jiných plážích v této oblasti. Navíc vás tady příliš nelákají bary a diskotéky, ale máte tady mnoho možností, jak si užít aktivní dovolenou. Můžete si například půjčit surfovací prkno a vyzkoušet si, jak se poprvé držet na proudu vln. Pokud se vám zde surfování líbí, může se vám hodit i smluvení lekcí u místních profesionálů.

Jinými oblíbenými aktivitami jsou jízda na koni, plavání, šnorchlování či rybaření. Pokud rádi cestujete a máte zálusk na dobrodružství, můžete si zde také zařídit výlet do nejbližšího národního parku - Přírodní rezervace Las Baulas. Tady budete mít možnost pozorovat želvy, krokodýly, opice a jiná zvířata.

Kostarika je známá také svou vynikající gastronomií, takže během pobytu určitě výborně najíte. Místní restaurace nabízejí často také možnost ochutnávání místních specialit, jako je například ceviche - studené mořské ryby s citrusovým dresinkem.

Pokud tedy hledáte klidné a odpočinkové místo pro dovolenou, kde zároveň není nouze o aktivitu, je Playa Negra v Kostarice skvělou volbou. Pláž nabízí krásné přírodní scenérie, čisté vody a spoustu zábavy. Určitě si zde užijete nezapomenutelnou dovolenou.


Letenka Kostarika Playa Negra


Kostarika je země, která se nachází na jižním konci Střední Ameriky a je zahrnuta do okolí Karibiku a Tichomoří. Tato země nabízí nádherné pláže, fascinující přírodní krásy a nezapomenutelné dobrodružství. Jednou z nejlepších pláží v této zemi je Playa Negra, která je oblíbená mezi surfaři a milovníky pobytu na slunci.

Situovaná v blízkosti města Puerto Viejo de Talamanca v provincii Limón, Playa Negra se pyšní krásným černým pískem, který je výsledkem horninových vulkanických erupcí. Tuto pláž lze snadno najít, jelikož je jen málo kilometrů od turistických komplexů a hotelů. Na této pláži se vycházejí skvělé vlny, které poskytují perfektní surfování pro všechny úrovně.

Pokud sháníte levné letenky do Playa Negra, máte šanci najít je přes internet, nejlepší doba na cestu je od prosince do března. V této době je počasí ideální a pláže nejsou tak přeplněné jako v ostatních měsících. Pokud plánujete pobyt na Playa Negra, můžete si užít velké množství aktivity jako je surfování, turistika, jízda na koni, návštěva národních parků a mnoho dalšího.

Určitě vyzkoušejte množství tradičních kuchyní, které připravují místní lidé a ochutnat zdejší kafe, které patří k nejlepším na světě. Můžete také navštívit místní trhy a nakoupit si zde keramiku a ruční práce, které byly vytvořeny místními umělci.

Celkově lze říci, že Playa Negra je jednou z nejoblíbenějších pláží v Kostarice a nabízí nádherné prostředí, které bude zajímavé pro každého turistu. Jestliže hledáte levné letenky do této oblasti, není třeba váhat a zarezervovat si je co nejdříve. Kostarika je plná překvapení a s Playa Negrou získáte nevšední zážitek plný dobrodružství a nezapomenutelných zážitků.


Ubytování Kostarika Playa Negra


Playa Negra je jedno z nejoblíbenějších míst pro surfaře a milovníky přírody v Kostarice. Toto malebné letovisko se nachází v souostroví Guanacaste a je známé svými křišťálově čistými vodami a bílými plážemi. V této oblíbené lokalitě lze najít mnoho kvalitních zařízení pro ubytování, které vám zajistí příjemný pobyt v těchto nádherných krajích.

Playa Negra se pyšní tím, že nabízí pestrou škálu ubytovacích možností, které vyhovují potřebám různých typů turistů. Mezi tyto zařízení patří jak hotely s vysokou úrovní služeb, tak i menší pensiony, opravdové koloniální domy a dokonce i několik ekologických kempů pro ty, kteří chtějí zažít neuvěřitelnou přírodu Kostariky z první ruky. Záleží jen na vás, co si vyberete.

Pro milovníky luxusu jsou zde k dispozici hotelové komplexy s prostornými pokoji, které jsou vybaveny mnoha moderními vybaveními a nechybí zde ani bazény a fitness centra. Pro ryze romantickou atmosféru můžete zvolit pobyt v koloniálním domě, který se nachází v samotném srdci Playa Negra. Tento dům nabízí krásné prostory, plné architektonických detailů, které vytvářejí klidnou, pohodovou atmosféru.

Pokud preferujete spíše menší hotely, najdete v Playa Negra několik rodinných penzionů, které nabízejí komfortní pokoje se soukromou koupelnou. Tyto penziony mají často vlastní restaurace, kde si můžete vychutnat regionální kuchyni a vína. Pokud cestujete s rodinou nebo s přáteli, můžete také zvolit apartmány, které jsou velmi komfortní a jsou většinou blízko u pláže.

Pro turisty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, jsou tu také některé z ekologických kempů v Playa Negra. Tyto kempy nabízejí nejen komfortní ubytování, ale také vzdělávací programy a kurzy, které vám pomohou objevit tajemství této nádherné přírody.

Celkově lze říci, že Playa Negra nabízí ubytování pro každého a že si zde každý najde to své. Tyto pláže nabízejí pro turisty výjimečnou atmosféru a nádhernou přírodu, která zůstane navždy v paměti. O to více když si můžete užít ubytování, které vám tuto nádheru nadělí do vašeho soukromí. Ať už se rozhodnete pro luxusní hotel, útulný penzion nebo kemp, na Památky světa víme že pro vás to bude zážitek, který nebudete nikdy chtít zapomenout.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky