Najděte nejlevnejší letenky

Maďarsko Hévíz

Ubytování Maďarsko Hévíz


Hévíz je malé město v Západním Maďarsku, které je známé díky svému termálnímu jezeru. Toto jezero je největším termálním jezerem v Evropě a jeho voda má léčivé účinky na tělo. Mnoho turistů z celého světa přijíždí do Hévíze právě kvůli tomuto jezeru a celkovému wellness servisu, který zde najdou. Pokud plánujete návštěvu Hévíze, zde je přehled různých typů ubytování, které zde můžete najít.

Hotely: Hévíz nabízí mnoho hotelů různých kategorií. Od pětihvězdičkových hotelů s wellnessovými centry a restauracemi až po menší rodinné hotely. Většina hotelů se nachází v blízkosti termálního jezera a nabízí různé balíčky a slevy na lázeňské procedury.

Apartmány: Pokud hledáte větší prostor nebo pokud máte rádi více soukromí, v Hévízi můžete najít mnoho apartmánů k pronájmu. Tyto apartmány jsou obvykle plně vybavené a nabízejí vám naprosté soukromí. Při hledání apartmánů se musíte orientovat, kde bydlíte, protože některé mohou být vzdálenější od termálního jezera.

Penziony: Pokud chcete zůstat v menším a méně komerčním prostředí, penziony by mohly být pro vás správnou volbou. Tyto penziony jsou obvykle rodinné a poskytují atmosféru domova. Obvykle se nacházejí v klidnějších částech Hévízu.

Soukromé domy: Pokud hledáte cenově výhodnější variantu ubytování, můžete se rozhodnout pro soukromý dům. Tyto domy mohou být k pronájmu a majitelé mohou nabídnout ubytování v jednotlivých pokojích nebo jako celý dům.

Kempy: Pokud hledáte cenově nejlevnější možnost ubytování, můžete se rozhodnout pro kempování. V Hévízu je několik kempů, kde najdete všechny potřebné zařízení pro kempování. Tyto kempy se nacházejí obvykle mimo centrum Hévízu.

Hévíz nabízí širokou škálu cenově dostupného ubytování pro každého. Záleží na vás, který typ ubytování si vyberete podle svých finančních možností i podle toho, co máte rádi. Ať už si ale zvolíte kteroukoliv možnost, vždy budete mít možnost si vychutnat tuto nádhernou oblast s termálním jezerem a krásnou přírodou v okolí.


Letenka Maďarsko Hévíz


Maďarsko si rozhodně zaslouží pozornost jako cestovatelská destinace. Nejenže mnoho turistů jede do Budapešti, ale také do jiných krásných měst, jako je Hévíz. Toto město je naprosto ideální pro ty, kteří chtějí relaxovat a užít si klidného prostředí, které poskytuje termální jezero.

Protože se jedná o jednu z nejkrásnějších přírodních lázní v Evropě, Hévíz neustále přitahuje turisty z různých zemí. Mnoho z nich cestuje do Maďarska hlavně kvůli tomuto městu a chce si tuto nádhernou oázu podmanit co nejdříve. Pokud to také plánujete, máme pro vás skvělou zprávu - letenku do Hévízu můžete získat jednoduše a rychle.

Jak si objednat letenku do Hévízu?

Výhoda výletu do Hévízu spočívá v tom, že existuje mnoho leteckých společností, které nabízejí levné letenky. Můžete si vybrat z mnoha destinací po celém světě, jako je Praha, Vídeň, Frankfurt nebo Istanbul, a to vše v závislosti na vašich preferencích. Nejlepší způsob, jak najít nejlevnější letenku do Hévízu, je použití internetových vyhledávačů a srovnávačů letů.

Pokud se rozhodnete použít tuto metodu, budete muset zadat datum a cílové místo letu, a systém vám nabídne nejlepší možnosti na trhu. Pokud chcete ušetřit více peněz, můžete si zvolit nejlevnější den v týdnu nebo využít slevových akcí od leteckých společností.

Jaký je časový rozdíl?

Pokud plánujete let do Hévízu a nevíte, jaký je časový rozdíl, měli byste vědět, že Maďarsko má stejný čas jako Česko a Rakousko. Pokud cestujete z jiného místa, musíte však být opatrní, protože časový rozdíl může být různý v závislosti na vaší destinaci.

Již jste se rozhodli koupit si letenku do Hévízu? Neotálejte a objednejte si ji co nejdříve! Tento kouzelný koutek Maďarska vám nabídne nezapomenutelný zážitek a poskytne vám úlevu od shonu a stresu každodenního života.


Dovolená Maďarsko Hévíz


Když se řekne Maďarsko, většina lidí si představí Budapešť a její krásné památky. Jen málokoho napadne, že se můžete vydat na dovolenou do krásného městečka Hévíz, které se nachází asi 200 kilometrů jihozápadně od hlavního města. A právě Hévíz je místem, které Vám přináší nejen krásné památky a historii, ale také skvělé podmínky pro relaxaci a odpočinek.

Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout a zrelaxovat v klidu, Hévíz je tou pravou volbou pro Vás. Za všechny největší lákadlo považuji termální jezero ve středu města, které je největším termálním jezerem v Evropě. Voda zde má léčivé účinky na tělo, což ocení například lidé s bolestmi kloubů, svalů nebo problémy s páteří. Kromě toho zde najdete i místní lázně, které nabízejí různé procedury a masáže.

Ovšem Hévíz nabízí mnohem více, než jen termální jezero. Pokud se rozhodnete prodloužit si pobyt, případně máte rádi výlety, můžete vyrazit například na cyklistický výlet kolem Balatonu, který se nachází jen několik kilometrů daleko od města. Balaton je největší sladkovodní jezero v Evropě a nabízí mnoho možností k aktivnímu odpočinku a sportu.

Další možností výletů je návštěva okolních měst, jako je například Keszthely, které se nachází asi 5 kilometrů od Hévízu. Keszthely je známé svým krásným zámkem, který je největším zámkem v Maďarsku a nabízí návštěvníkům prohlídku krásného parku a zahrad.

Na závěr bych chtěl říci, že Hévíz je skutečně krásným místem pro Vaši dovolenou. Nabízí nejen relaxaci v termálním jezeře, ale také možnost sportovního vyžití a výletů do okolí. Navíc je zde krásná příroda, která Vás okouzlí a nabídne spoustu zajímavých zážitků. Proto vám doporučuji, abyste si na svou příští dovolenou vybrali právě Hévíz!


Nejčastější dotazy a odpovědi Maďarsko Hévíz


Dotaz: Jak se dostat do Hévízu z Budapešti?
Odpověď: Nejrychlejší cesta je jet autobusem z autobusového nádraží v Budapešti (Népliget) přímo do Hévízu. Také je možné jet vlakem nebo najmout auto.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší lázně v Hévízu?
Odpověď: Nejznámější lázně v Hévízu jsou termální jezero Hévíz a termální lázně Hévíz.

Dotaz: Co se dá dělat v Hévízu?
Odpověď: Kromě relaxování a návštěvy lázní se v Hévízu dají dělat různé aktivity jako například půjčení kola, výlet lodí, rybaření, turistika a další.

Dotaz: Jak dlouho trvá léčba v Hévízu?
Odpověď: Délka léčby v Hévízu závisí na konkrétním zdravotním problému a je individuální. Obvykle se doporučuje pobyt na 2 až 4 týdny.

Dotaz: Jaké jsou vstupné do lázní v Hévízu?
Odpověď: Vstupné do termálního jezera Hévíz se pohybuje od 12-14 eur, do termálních lázní Hévíz od 22-26 eur.

Dotaz: Kde se dá v Hévízu ubytovat?
Odpověď: V Hévízu je možnost ubytování v hotelích, penzionech, apartmánech a rekreačních domech. Doporučuje se rezervovat si ubytování předem a v hlavní sezóně je nutné počítat s vyššími cenami.

Dotaz: Kdy je nejlepší čas navštívit Hévíz?
Odpověď: Nejlepší čas na návštěvu Hévízu je v letních měsících kvůli příjemnému počasí a možnosti využít venkovních aktivit. V zimě mohou být některé činnosti omezeny kvůli počasí, ale návštěvníci si mohou užít klidné procházky a relaxaci v lázních.


Počasí Maďarsko Hévíz


Maďarsko je zemí střední Evropy s kontinentálním klimatem, což znamená, že podnebí je poměrně suché a mírně teplé. Hévíz, malebné městečko nacházející se v západní části země nedaleko od Balatonu, se může pochlubit velmi příjemným počasím a především překrásnou přírodou, která láká turisty nejen ze země, ale i z celého světa.

V letních měsících se v Hévízi můžeme těšit na teplo a slunce. Průměrná teplota během července a srpna se pohybuje kolem 25 až 30 °C. Noci jsou relativně chladnější s teplotami kolem 15-17 °C. Zajímavostí je, že i během nejteplejších měsíců se v oblasti okolo Hévízu často vyskytují deště a bouřky, takže je třeba počítat s tím, že se může místy ochladit. Vhodné oblečení jsou proto lehčí oděvy spolu s ochrannými kšiltovkami a slunečními brýlemi.

Podzim je v Hévízi klidnější a ne tak horký jako léto, ale počasí zůstává stále příjemné. Teploty spadají na stálost kolem 20 až 25 °C. V říjnu a listopadu můžeme očekávat silnější větry a častější srážky, ale i tak jsou podzimní dny v Hévízi krásné pro procházky v okolní přírodě.

V zimních měsících se v Hévízi můžeme těšit na mírné počasí s denními teplotami kolem 5-10 °C. Noci jsou chladnější a teploty se mohou snížit i k -5 °C. V oblasti kolem Hévízu může být v zimě několikráuza vyšší vlhkost, což může být pro cestovatele náročnější, ale nabízí to perfektní možnost pak využití termálních lázní, které jsou v Hévízi celosvětově proslulé.

Celkově můžeme říci, že počasí v Hévízi je velmi příjemné a je jen na vás, jak si bude na dovolené užít. Hévíz nabízí pro své návštěvníky skvělé termální lázně, ale také krásné přírodní scenérie, které jsou k vidění celý rok. Takže ať už se chystáte na výlet v létě, na podzim, v zimě nebo na jaře, Hévíz vás přivítá s otevřenou náručí.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky