Najděte nejlevnejší letenky

Malta Attard

Nejčastější dotazy a odpovědi Malta Attard


1. Jaký je klimat na Maltě v Attardu?
Klimat v Attardu je středomořský s mírnými zimami a horkými léty. Průměrná teplota v zimě se pohybuje okolo 15°C a v létě okolo 30°C.

2. Jaká je cena ubytování v Attardu na Maltě?
Ceny ubytování v Attardu se liší v závislosti na typu ubytování a sezóně. Průměrná cena za noc v hotelu se pohybuje od 50 EUR do 150 EUR.

3. Kam se mohu vydat na výlet z Attardu?
Z Attardu je snadné dostat se do největšího města na Maltě - Valletty, které je vzdálené asi 7 km od Attardu. Z Attardu se dá také snadno dostat na východní a severní pobřeží Malty, kde jsou mnohé pláže a turistické atrakce.

4. Jaké jsou nejlepší restaurace v Attardu na Maltě?
V Attardu je mnoho restaurací nabízejících tradiční maltskou kuchyni, jako jsou Ta' Kris a Il-Barri Restaurant. Zahraniční kuchyně jsou také v Attardu dobře zastoupeny, jako například italská restaurace Piccolo Padre nebo indická restaurace Gandhi Tandoori.

5. Jaké památky jsou v Attardu na Maltě?
V Attardu se nachází několik historických památek, jako jsou kostely sv. Anny a sv. Pavla. Také se v Attardu nachází Villa Apap Bologna, historický dům s parkem, který je otevřen pro veřejnost.

6. Jak se nejlepší dostat z letiště na Maltě do Attardu?
Nejlepší způsob, jak se dostat z letiště na Maltě do Attardu, je taxi. Cena za cestu by měla být kolem 25 EUR. Také se dá jet autobusem, což je levnější možnost, nicméně trvá delší dobu.

7. Jaké jsou nejlepší pláže v blízkosti Attardu na Maltě?
V blízkosti Attardu se nachází několik pláží, jako například Golden Bay, která je jednou z nejkrásnějších pláží na Maltě. Dalšími populárními plážemi jsou Mellieha Bay a Ghajn Tuffieha.


Letenka Malta Attard


Letenka Malta Attard

Attard je malé město nacházející se na Maltě, obletované stěnami a pohádkovými stromy. To se stalo velmi populárním cílem pro turisty na Maltě v důsledku své blízkosti k hlavnímu městu Malty, Vallettě. Při plánování cesty na Maltu, je třeba zvážit letenku do Attardu a tuto malou metropoli navštívit.

Letecká doprava na Maltu je velmi důležitou součástí turistického průmyslu Maltu. Letenka Malta Attard je v hrubých rysech dostupná z celé Evropy a díky tomu se stala oblíbenou destinací pro turisty z celého světa. Malá rozloha tohoto ostrova umožňuje turistům, aby snadno navštívili další města na Maltě, a také se vrátili zpět do Attardu.

Trasa Malého letiště na Maltě (LMMG) do letiště Luqa (LMML) začíná s cenou okolo 18 €, když si koupíte vstupenku včas. Leteckou společností, která poskytuje nejlepší letové řešení pro Attard je Ryanair. Stejně tak i další letecké společnosti jako nappř. Lufthansa, EasyJet nebo Turkish Airlines nabídnou levné lety do Maltě.

Délka letu z Prahy do Malty trvá 3 hodiny a 30 minut. Většina letů do Maltmě letiště přichází pozdě večer nebo časně ráno, což umožňuje turistům, aby se lehce dostali do svých letovisek v Attardu či okolí.

Po příletu na Maltu a odbavení letové zavazadla, může cestovatel naplno vychutnat svou dovolenou v Attardu. Město nabízí mnoho kvalitních ubytovacích zařízeních, jako jsou hotely, apartmány a penziony. Ceny se liší dle pobytu. Průměrná cena za jednu noc se pohybuje okolo 40-60 €.

Na závěr je třeba říct, že návštěva Attardu je zážitek, který by si turista na Maltě neměl nechat ujít. Je to klidné městečko s řadou historických a kulturních památek, které si zaslouží pozornost každého cestovatele. Cesta do Attardu je pro turisty velkou příležitostí poznat krásy Malty a nabízí mnoho zábavy a možností pro relaxaci. Letenka Malta Attard je tedy pro turisty ideální volbou, jak začít jedinečnou dovolenou na Maltských ostrovech.


Dovolená Malta Attard


Malta je malý ostrov v Středozemním moři, který nabízí návštěvníkům krásné pláže, historické památky a rozmanitou kuchyni. Pokud hledáte ideální místo pro svou letní dovolenou, měli byste zvážit návštěvu města Attard.

Attard je jedním z nejkrásnějších měst na Maltě a leží v jeho středu. Má nádherné parky, krásné zahrady a mnoho historických staveb. Je dokonalým místem pro ty, kteří hledají přírodní krásy a klid a současně chtějí být v blízkosti centra ostrova.

V Attardu se můžete projít po The Presidential Gardens, které jsou nejkrásnějšími veřejnými zahradami na Maltě. Tyto zahrady obklopují rozlehlou vile, která slouží jako oficiální sídlo maltského prezidenta. Parky jsou plné květin, fontán a soch. Můžete zde také vidět britský egyptský pomník z období druhé světové války.

Dalším místem, které byste si neměli nechat ujít, je Villa Bologna. Toto palácové sídlo bylo postaveno v 18. století pro barona Francisi Testaferratu. Je to krásná stavba ve stylu baroka, která sloužila jako rezidence řady šlechtických rodin. Dnes se zde nachází Muzeum zemědělství a techniky.

Pro milovníky adrenalinu je zde také moře možností. Můžete si zahrát golf na golfovém hřišti Royal Malta nebo si vyzkoušet jízdu na koních. Nejlepší je však využít pobřeží ostrova a vyzkoušet si vodní sporty, jako například kitesurfing, wakeboarding, windsurfing nebo potápění.

Jednou z nejlepších částí dovolené na Maltě však je ochutnávka místní kuchyně. Attard nabízí řadu restaurací a kaváren, kde si můžete vychutnat tradiční maltské speciality. Kromě maltského pečiva, jako jsou ftira a pastizzi, jsou nejznámějšími pokrmy na Maltě fenkata (maltézský hot dog), braggioli (plněná hovězí maso) a kapunata (dušená zelenina s kořením).

Z Attardu se můžete lehce dostat do ostatních částí Malty, jako je Sliema, Valletta nebo Bugibba. Nejdůležitější je však to, že si v tomto městě můžete užít nádhernou dovolenou, plnou kultury, přírody a krásného počasí.

Pokud hledáte místo, kde se můžete uvolnit a odpočinout si od každodenního stereotypu, je Attard tou pravou volbou. S krásnou přírodou, plážemi a historickými památkami, je ideálním místem pro celou rodinu. Tak co tedy ještě čekáte? Vydejte se na Maltu a užijte si nevšední dovolenou v Attardu.


Počasí Malta Attard


Malta, malý ostrov nacházející se v Středozemním moři, je známý svými sluncem zalitými plážemi a teplým počasím. Avšak, jako v jakékoliv jiné oblasti, počasí na Maltě se může velmi lišit v závislosti na oblasti.

Attard, je město na středním Malta, které se nachází v blízkosti hlavního města Valletty a také poblíž letiště. Počasí v Attardu je ovlivněno určitými faktory, jako například jeho nadmořskou výškou, blízkostí moře a ročním obdobím.

V létě, když je na Maltě nejvíce turistů, teploty v Attardu stoupají na 30 °C a více. Většinou bývá slunečno a neprší, výjimkou jsou krátké průtrže a bouřky. V noci se pak teploty pohybují kolem 20 °C. Kvůli své nadmořské výšce však může být v Attardu chladnější než v jiných městech na pobřeží.

V průběhu podzimu a jara je počasí v Attardu mírnější, s teplotami kolem 20-25 °C během dne a 14-18 °C v noci. V této době ale může být více deště, ačkoli jsou srážky obvykle krátkodobé a méně prudké než v zimě.

V zimě, s obdobím od listopadu do března, jsou teploty mnohem chladnější, s průměrnou denní teplotou okolo 15 °C a noční teplotou kolem 10 °C. V období zimy může být v Attardu počasí nejproměnlivější s množstvím deště.

Celkově lze říci, že počasí v Attardu je většinou příjemné a slunečné, s teplými letními měsíci a mírnými jarními a podzimními měsíci. Nicméně, být připravený na deštivé dny v průběhu podzimu a zimy a na chladnější teploty v zimě je velmi důležité, pokud se chystáte na návštěvu tohoto krásného města.


Ubytování Malta Attard


Malta je nádherná země, která nabízí spoustu atrakcí pro turisty. Pokud plánujete návštěvu této země a hledáte ideální ubytování, může být Attard tou správnou volbou. Attard je malé město na Maltě, které se nachází na středovýchodní části ostrova. Je to klidné místo, které se pyšní nádhernou přírodou a historickými památkami.

V Attardu najdete spoustu různých typů ubytování. Pokud preferujete luxusní hotely, může být pro vás ideální volbou sanatorium Santa Maria kde najdete pokoj s klimatizací, Wi-Fi a satelitní TV. Relaxovat můžete na slunné terase, u bazénu nebo v wellness centru. Pokud hledáte o něco více soukromí, můžete si pronajmout apartmán v Soukromí domě se samostatným vchodem, kuchyní a vlastní sociální zařízení.

Mnoho ubytovacích zařízení v Attardu se nachází v historických budovách, které mají své specifické kouzlo. Stoletý venkovský dům našich rodin je nádherný příklad. Tyto budovy nabízejí kromě ubytování i zážitek z pobytu v historickém prostředí, které je obohaceno klasickými prvky. Pokud hledáte romantickou atmosféru, můžete zvolit ubytování v jednom z nejstarších staveb města, zahradním věži z 18. století. Opulentní výbava a luxusní služby najdete i v hotelu Corinthia Palace.

Pro milovníky sportu a přírody jsou zde možnosti ubytování v hotelu, který nabízí tenisové a golfové kurty. Dopřát si lze i cyklistické zážitky a vyrazit po cyklostezkách okolo města. Kemping se nachází v blízkosti národního parku s možností strávit noc pod širým nebem.

Ubytování v Attardu je mnohostranné. Ať už hledáte romantiku, relax nebo dobrodružství, tato malá vnitrozemská obec vás nenechá na holičkách a nabízí Vám více než si umíte představit. Vyberte si z nabídky a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Maltě.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky