Najděte nejlevnejší letenky

Mexiko Bacalar Lagoon

Ubytování Mexiko Bacalar Lagoon


Mexiko je proslulé svými plážemi a krásnými krajinami, ale Bacalar Lagoon je jedním z nejkrásnějších a nejuznávanějších letovisek v zemi. Nachází se v jihovýchodní části Mexika, poblíž hranice s Belize a je to jeden z největších sladkovodních lagun v Mexiku. Bacalar Lagoon se zářivě modré barvě a je obklopen krásnou tropickou krajinou.

Bacalar Lagoon je ideálním místem pro turisty, kteří hledají odpočinek a krásné výhledy. Můžete si tu užít pikniky na břehu laguny, kajakování, plachtění, potápění a mnoho dalších aktivit na vodě. Kromě toho je v okolí mnoho historických památek, které stojí za návštěvu.

Ubytování v Bacalar Lagoon je také skvělé. Je zde mnoho luxusních hotelů s výhledem na lagunu, kde si můžete užít pohodlí a relaxaci. Tyto hotely jsou většinou vybaveny soukromými plážemi, saunou, fitness centrem a dalšími moderními vymoženostmi. Pokud vám vyhovuje menší ubytování, zvolte si menší hotel nebo penzion. Tyto hotely jsou čisté a útulné a nabízejí vám pěknou základnu pro průzkum Bacalar Lagoon.

Navštěvovat Mexiko a neochutnat tradiční jídlo by bylo hříchem. V Bacalar najdete mnoho restaurací a kaváren, které nabízejí tradiční mexické jídla připravená z čerstvých místních surovin. Můžete si tu užít tacos, quesadillas a mnoho jiných jídel, které jsou oblíbené v celé zemi. Tyto restaurace jsou většinou malé a mají příjemnou atmosféru, což z nich činí skvělé místo k prožití romantické večeře s přáteli a rodinou.

V Bacalar Lagoon si můžete také užít projížďku po trhu. V těchto malých městečkách najdete mnoho stánků prodávajících tradiční výrobky jako jsou mayanské různobarvé tkaniny, šperky, keramiku a mnoho dalšího.

Bacalar Lagoon je skvělým místem pro příjemnou dovolenou v Mexiku, plnou krásné přírody, vynikajícího ubytování a jedinečného tradičního jídla. Jestliže chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, máte v Mexiku Bacalar Lagoon skvělou volbu.


Letenka Mexiko Bacalar Lagoon


Mexiko je známým turistickým cílem pro milovníky kultury, historie a krásné přírody. Mezi těmito krásami vyniká Bacalar Lagoon, která se nachází na jihu Mexika, v blízkosti města Cancún. Bacalar Lagoon je jednou z nejkrásnějších přírodních lokalit v Mexiku a nabízí návštěvníkům množství aktivit.

Jezero Bacalar je nádherné modré jezero, s kristalově čistou vodou a mušlemi na dně. Je to jedno z nejvíce fotografovaných míst v Mexiku. Okolí jezera je tvořeno tropickými lesy a mangrovníkovými bažinami, což přispívá k jeho úžasné scenérii. Navíc, Bacalar Lagoon je ideální pro ty, kteří hledají klid na dovolené.

Jezero Bacalar nabízí širokou škálu aktivit, které lze dělat na vodě. K dispozici jsou kajaky, paddleboardy a loďky, které vám umožní prozkoumat krásy jezera. Návštěvníci si mohou také vyzkoušet potápění v jezeře Bacalar a objevit jeho podvodní krásy. Pro ty, kteří chtějí trávit svůj čas na břehu, nabízí bacalarské pláže velkou šanci pro relaxaci a koupání.

Poznejte též historii města Bacalar, které se nachází na břehu jezera Bacalar. Zde se nachází Fort San Felipe, historická pevnost postavená v roce 1729, která sloužila k ochraně před piráty. Nyní je pevnost muzeem, které nabízí návštěvníkům informace o historii města Bacalar.

Vstupenky do Mexika nejsou levné, ale existuje mnoho možností, jak si zajistit skvělý deal na letenky. Důležité je sledovat nabídky, které nabízí letecké společnosti, využít speciální akce a slevy a včas si rezervovat letenky.

Bacalar Lagoon, s krásným modrým jezerem, bohatou faunou a flórou a historickými památkami, je ideálním místem pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v Mexiku. Díky svým různým aktivitám, jako je kajak, paddleboarding, potápění a plavání, jste si jisti, že nebudete nudit. Pokud hledáte úplný odpočinek a to nejen ve městě, je Bacalar Lagoon tou správnou volbou.


Dovolená Mexiko Bacalar Lagoon


Bacalar Lagoon se nachází v Mexiku v oblasti Quintana Roo a je známá pro svůj krásný azurový vodní svět. Bacalar Lagoon je ideální destinace pro ty, kteří chtějí uniknout rušnému turistickému ruchu Cancúnu a jiným oblíbeným turistickým oblastem.

Bacalar Lagoon má průhlednou a teplou vodu, která se zdá být nekonečná. Její barva a odstín se mění v závislosti na denní době a neuvěřitelně se mísí s barvami nebe. Voda je poměrně mělká a klidná, což z ní dělá ideální místo pro koupání a šnorchlování.

Ale Bacalar Lagoon není pouze o vodě. Tato oblast je také plná historie a kultury. Naštěstí se tam nachází mnoho muzeí, které vám umožní proniknout do historie tohoto krásného místa. Navštivte například muzeum Fuerte San Felipe, které je od La Casona nedaleko. Dům je postavený z kamene a sloužil jako obranná pevnost během 18. a 19. století. Toto muzeum ukazuje obranu řeky Bacalar a je plné místní historie.

Další aktivitou, kterou můžete využít, když jste v Bacalar Lagoon je projížďka v canoe. Lovcení ryb může být zajímavou aktivitou taktéž a můžete se těšit na lahodné místní speciality. Je možné objet celou jezerní oblast, a pokud si chcete užít více akce, tak skok z mola nebo skákací prkno není nic neobvyklého v této oblasti.

Co se týká ubytování, Bacalar nabízí zázemí s velkou nabídkou hotelových pokojů a apartmánů. Místní jsou velmi přátelští a u pivního břehu můžete ochutnat místní speciály a jídlo.

Dovolená v Bacalar Lagoon poskytuje naprosto dokonalou možnost pro ty, kteří chtějí uniknout z rušného města a těžit z přírodního krásy a šarmu místa. Bez ohledu na to, zda hledáte přírodu, kulturu nebo zábavu, Bacalar Lagoon je ideálními místem pro dovolenou.


Počasí Mexiko Bacalar Lagoon


Bacalar Lagoon, nebo také známá jako Laguna Bacalar, leží v Mexiku a je považována za jednu z nejkrásnějších lagun na světě. Známá pro své azurové a průzračné vody, tato laguna se stala oblíbeným turistickým cílem pro mnoho návštěvníků, kteří hledají krásné pláže a relaxační prostředí.

Klimatické podmínky v Bacalar Lagoon jsou celkově velmi příznivé. Celoročně zde panuje tropické počasí s vysokými teplotami a mírnými srážkami. Nejlepší dobu pro návštěvu Laguna Bacalar je v období od listopadu do května, přestože je zde celoročně relativně teplé počasí.

Teploty v Bacalar Lagoon se v průměru pohybují kolem 32-33 stupňů Celsia během dne a zhruba kolem 23-24 stupňů Celsia v noci. Voda v laguně má někdy teploty kolem 27-28 stupňů Celsia, což je ideální pro koupání a vodní sporty.

Když jde o srážky, období od května do září se může ukázat být trochu deštivé. Avšak srážky nejsou obvykle tak silné, aby ovlivnily návštěvu turistů v této oblasti. Pokud jste naplánovali cestu na Bahamy v této době, můžeme doporučit návštěvu Laguna Bacalar, jelikož i přes srážky zde pořád najdete slunce a teplé počasí.

V Bacalar Lagoon, nebo obecně v Mexiku je nutné mít na paměti, že slunce je velmi silné, takže doporučujeme, abyste si vzali opalovací krém a jednoduché kroky k ochraně své pokožky. Navíc musíte také mít na paměti při plánování návštěvy této lokality sezónu hurikánů, která může trvat až do konce října. Hlavní období hurikánů je mezi srpnem a říjnem, takže v této době je potřeba být ostražitý.

V každém případě návštěva Bacalar Lagoon v Mexiku je zážitek, který stojí za to, nenechejte si ho ujít!


Nejčastější dotazy a odpovědi Mexiko Bacalar Lagoon


1. Co je Bacalar Lagoon?

Bacalar Lagoon je velké sladkovodní jezero nacházející se v jižním Mexiku, ve státě Quintana Roo. Je to jedno z nejkrásnějších jezer v zemi, díky své azurové vodě a bohaté přírodě v okolí.

2. Kde se nachází Bacalar Lagoon?

Bacalar Lagoon se nachází v jižním Mexiku, v blízkosti hraničního přechodu s Belize. Konkrétně se nachází ve státě Quintana Roo, asi 40 kilometrů jižně od města Tulum.

3. Jaké aktivity lze na Bacalar Lagoon podniknout?

Na Bacalar Lagoon lze podniknout mnoho aktivit, včetně šnorchlování, potápění, kajakání, plavání, rybaření a vodních sportů. Okolí jezera nabízí také spoustu možností k turistice a poznávání přírody, jako jsou vodopády, mangrovníky a přírodní rezervace.

4. Jaká je nejlepší doba pro návštěvu Bacalar Lagoon?

Nejlepší dobou pro návštěvu Bacalar Lagoon je období od března do června, kdy jsou teploty příjemné a jezera jsou plné vody. Během léta mohou být teploty vyšší a velmi vlhké, zatímco během zimy může být méně turistů, ale voda může být chladnější.

5. Jak dlouho trvá cesta z Cancúnu do Bacalar Lagoon?

Cesta z Cancúnu do Bacalar Lagoon trvá přibližně 4 až 5 hodin, v závislosti na dopravní situaci a počasí. Doporučuje se cestovat automobilem nebo autobusem, ale lze také cestovat letadlem do blízkého letiště v Chetumalu a poté pokračovat po silnici.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky