Najděte nejlevnejší letenky

Nový Zéland Kaikoura

Letenka Nový Zéland Kaikoura


Novozélandské město Kaikoura se nachází na východním pobřeží Jižního ostrova. Vyhlášené díky svým úžasným přírodním krásám a unikátní mušlové industrii, je to oblíbená turistická lokalita po celý rok. Pokud plánujete navštívit tuto úchvatnou destinaci, nezapomeňte si předem zajistit letenky.

Nový Zéland je přírodní ráj, kde se setkáte s nejdivočejšími druhy zvířat, s nejkrásnějšími scenériemi a s nejvíce záhadnými skulinami na světě. Kaikoura se svou unikátní geografickou polohou nabízí mimořádné zážitky jak na souši, tak i ve vodě.

Kaikoura je domovem mnoha druhů velryb, delfínů, tuleňů a brodivových ptáků. Z toho důvodu je možné využít celou řadu aktivit jako jsou velrybářské výlety, plavání s delfíny, pozorování tuleňů a mnoho dalších.

Stavby tisíce let staré zesnulé kultury Maori přitahují turisty, kteří se chtějí dozvědět více o kulturních kořenech této země. Mezi nejvýznamnější naleziště patří Ninsom Rock, který se nachází u pobřeží Kaikoury.

Pokud se Vám líbí outdoorové aktivity, neváhejte využít vás letenky do Kaikoury. Jeho geografická poloha nabízí mnoho různých zábav jako jsou pěší túry, jízdu na koních, paragliding nebo dechberoucí bungee jumping.

Není pochyb o tom, že letenky do Kaikoury mohou být poněkud dražší v důsledku vysoké poptávky, takže je lepší si je zajistit v předstihu. Pokud plánujete návštěvu Nového Zélandu, zvažte rezervaci letenek do Kaikoury s co největším předstihem za účelem získání nejlepších cen.

Celkově lze říci, že Kaikoura je neuvěřitelně magické místo, které nabízí mnoho nezapomenutelných zážitků. Pobyt v tomto městě bude určitě jedním z nejlepších zážitků na vaší cestě novozélandskou půdou.


Dovolená Nový Zéland Kaikoura


Nový Zéland je jednou z nejkrásnějších zemí světa a turisté z celého světa se sem sjíždějí kvůli neuvěřitelným scenériím, přírodním krásám a neuvěřitelné fauně a flóře. A jedním z mnoha krásných míst k návštěvě je romantické přímořské město Kaikoura.

Externí odkazy

Cestovní průvodce po Novém Zélandu

Kaikoura se nachází na východním pobřeží Jižního ostrova a je známé především díky své neuvěřitelné přírodě a nevšední možnosti vidět velryby, delfíny a tuleňe v jejich přirozeném prostředí.

Za tuhle nevšední příležitost se sem sjíždí turisté z celého světa, a to zejména během sezóny, kterou tvoří zhruba období června až listopadu.

Kromě vodních aktivit je Kaikoura rovněž skvělým místem k procházkám po přírodě, turistika a pozorování ptáků jsou dalšími možnostmi, jak strávit den. Hory v okolí Kaikoura kolem dosahují výšek až 2600 metrů nad mořem a také nabízejí mnoho turistických aktivit.

Mimo místních turistů si Kaikoura získala vyrůstající oblibu i díky své kuchyni, především díky vynikajícím rybím specialitám.

Návštěva Kaikoura je jedním z nezapomenutelných zážitků, které si na Novém Zélandu můžete užít a doporučujeme ji zařadit na seznam míst, která musíte navštívit.


Počasí Nový Zéland Kaikoura


Nový Zéland je zemí fantastické přírody, a proto je spojen s mnoha úchvatnými pohledy. Jedním z nejkrásnějších míst v Novém Zélandu je městečko Kaikoura, které se nachází na východním pobřeží Jižního ostrova.

Kaikoura se nachází na pobřeží Tichého oceánu a to je to, co tvoří jeho unikátní a přitažlivou atmosféru. Klima v Kaikouře je ovlivněno Tichomořskou frontou, která vytváří dobře definované roční období.

V létě (prosinec až únor) jsou teploty v Kaikouře velmi příjemné a pohybují se okolo 20 až 25 stupňů Celsia. Je to ideální doba pro průzkum města, jeho okolních hor a pláží. Toto období rovněž nabízí množství aktivit jako rybaření, surfování, potápění a jiné vodní sporty.

V zimních měsících (červen až srpen) se teploty snižují a pohybují se okolo 10 stupňů Celsia. I když je to chladnější období, stále je vhodné pro návštěvu Kaikouře. V této době se koná sezóna velryb, což je jedna z nejpopulárnějších aktivit v regionu. Lidé mohou vidět velryby, delfíny a tuleňe v přirozeném prostředí a užít si tak nezapomenutelné zážitky.

Město Kaikoura se může stát cílem cestovatelů během celého roku a jeho krása a pohled do přírody jim poskytne nezapomenutelné zážitky. Povětrnostní podmínky v Kaikouře se mohou rychle měnit, a proto je dobré být připraven na všechny situace. Nicméně, nevzhledem na počasí, Kaikoura zůstává jedním z nejkrásnějších míst na Novém Zélandu.


Ubytování Nový Zéland Kaikoura


Nový Zéland je zemí překrásné přírody s neuvěřitelnými výhledy a mnoho turistů si plánuje sem cestu. Mnoho návštěvníků hledá způsoby, jak si užít pobyt na této krásné zemi co nejvíce. Jeden z míst, které si turisté oblíbí, je Kaikoura. Toto město se nachází na malém poloostrově na severovýchodě Nového Zélandu a má mnoho co nabídnout.

Ubytování je jedním z nejdůležitějších faktorů v průběhu vašeho pobytu, a právě v Kaikouře si můžete zvolit jak hotely, tak lázně, nebo i motely. Záleží na vašem rozpočtu a preferencích.

V městském centru se můžete ubytovat v některém z místních hotelů, které nabízejí různé typy pokojů, včetně řady pokojů s krásným výhledem na oceán. Některé hotely jsou vybaveny také bazénem, soláriem a wellness centrem. Pokud hledáte něco luxusního, můžete zkusit některý z místních resortů, které nabízejí celé balíčky pro své hosty.

Lidé, kteří chtějí odpočinout a užít si klid, by mohli zvažovat některý z místních wellness hotelů. Tento typ ubytování poskytuje nejen relaxaci, ale také řadu procedur, včetně tradiční místní masáže.

Pokud hledáte něco levnějšího, ale přesto pohodlného, můžete zkusit některý ze místních motelů. Tyto motely nabízí spartánské pokoje s koupelnou a základním vybavením, ale za velmi přijatelnou cenu.

Kromě těchto typů ubytování si můžete také pronajmout apartmán nebo domek a strávit dovolenou v soukromí, se svobodou v podobě vlastního stravování. To může být dobrou volbou, pokud hledáte klidné a soukromé místo k odpočinku.

V Kaikouře si můžete snadno najít ubytování, které odpovídá vašim potřebám a rozpočtu. Vyzkoušejte některé z výše uvedených typů a užijte si průzkum tohoto nádherného západního pobřeží Nového Zélandu.


Nejčastější dotazy a odpovědi Nový Zéland Kaikoura


Jaké aktivity lze podniknout v Kaikouře?
V Kaikouře lze podniknout mnoho aktivit, jako například pozorování velryb, delfínů a tučňáků, potápění, plavání se lachtany, turistiku na horách, paragliding, rybolov a mnoho dalšího.

Jak dlouho trvá cesta z Christchurchu do Kaikouře?
Cesta autem z Christchurchu do Kaikouře trvá přibližně 2 hodiny.

Kdy je nejlepší období pro pozorování velryb v Kaikouře?
Nejlepší období pro pozorování velryb v Kaikouře je od června do prosince, kdy jsou v oblasti migrace těchto živočichů.

Kde se mohu ubytovat v Kaikouře?
V Kaikouře je k dispozici množství různých typů ubytování, včetně hotelů, motelů, penzionů, kempů a ubytování u rodin.

Kolik stojí vstupenka pro pozorování velryb?
Ceny se mohou lišit podle poskytovatele služeb a druhu prohlídky, ale vstupenky se zpravidla pohybují v cenovém rozpětí od 100 do 200 NZD pro dospělého.

Jak daleko je Kaikoura od Nelsonu?
Vzdálenost mezi Kaikouře a Nelsonem je přibližně 230 kilometrů a cesta autem trvá přibližně 3 hodiny.

Je bezpečné plavat s lachtany v Kaikouře?
Plavání s lachtany je považováno za relativně bezpečnou aktivitu v Kaikouře, ale závisí to na podmínkách vod a vaší schopnosti plavat a respektovat lachtany.

Jak se dostat do Kaikouře z letiště v Christchurchu?
Je k dispozici několik možností dopravy, včetně pronájmu auta, veřejné dopravy nebo taxi. Cesta trvá přibližně 2 hodiny.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky