Najděte nejlevnejší letenky

Pláž Livadhi Albánie

Letenka Pláž Livadhi Albánie


Pláž Livadhi je jednou z nejkrásnějších pláží v Albánii. Nachází se v oblasti Vlorë na jihovýchodě země a je oblíbeným cílem turistů z celého světa. Pokud se chystáte na dovolenou v Albánii, určitě byste se měli podívat na letenky do této oblasti.

Pláž Livadhi je dlouhá asi 2 kilometry a je křišťálově čistá. Písek na pláži je bílý a jemný, a díky tomu se na ní cítíte velmi pohodlně. Na pláži se nachází několik kaváren a restaurací, které vám nabídnou moderní a lahodné pokrmy.

Jedním z hlavních důvodů, proč se lidé vracejí na pláž Livadhi, jsou křišťálově modré vody Egejského moře. Voda zde je velmi čistá a průzračná a neustále se udržuje přímořský ráz. Pláž je také ideální pro vodní sporty, jako je potápění, windsurfing a plachtění.

Pláž Livadhi je velmi krásná v noci, kdy se na pláži vytvoří romantická atmosféra. Návštěvníci si mohou vychutnat noční procházky pod hvězdami nebo se zúčastnit večerních párty s místními obyvateli.

Pokud si chcete užít pobyt v Albánii na pláži Livadhi, je třeba si zajistit letenku a ubytování v přilehlých letoviscích. V oblasti Vlorë se nachází mnoho hotelů a apartmánů, a tak můžete vybrat ten nejvhodnější pro váš pobyt.

Pláž Livadhi je ideálním místem pro dovolenou pro všechny, kteří milují krásné pláže, křišťálově modré vody a romantické atmosféry. Nezapomeňte si proto zajistit letenku na tuto krásnou pláž a užijte si nezapomenutelnou dovolenou v Albánii.


Počasí Pláž Livadhi Albánie


Pláž Livadhi se nachází v jižní Albánii, v oblasti Butrintského národního parku. Je to jedna z nejkrásnějších pláží v této oblasti a ročně ji navštíví mnoho turistů.

Počasí na této pláži je typicky středomořské. Letní měsíce (červenec a srpen) jsou velmi horké a suché, s teplotou vzduchu dosahující až 35°C. Teplota vody bývá v těchto měsících kolem 25 až 28°C, což je ideální teplota pro koupání.

Jaro a podzim jsou mírné období s mírnými teplotami a menšími srážkami. Na pláži Livadhi jsou během těchto měsíců méně lidí, takže pokud nevyhledáváte horko, můžete si zde užít krásný klidný pobyt.

V zimě jsou teploty na pláži Livadhi mírnější a srážky jsou častější. Během zimy však mnoho turistů na tuto pláž nejezdí.

V oblasti Butrintského národního parku, kde se pláž Livadhi nachází, jsou během jara a léta časté bouřky. Ty mohou být někdy intenzivní, ale obvykle netrvají dlouho.

Pláž Livadhi v Albánii je tedy ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit svou dovolenou u moře. Teploty vody jsou během letních měsíců příjemné a voda je čistá. Pokud hledáte místo, kde se můžete těšit na klidnou pláž a přírodu, pak je toto místo to pravé pro vás.


Dovolená Pláž Livadhi Albánie


Pláž Livadhi se nachází nedaleko města Himarë na jihu Albánie a je jednou z nejkrásnějších pláží této země. Díky svému čistému moři, bílému písku a krásné horské kulise je ideálním místem pro milovníky pobytu u vody a slunění.

Pláž je poměrně rozlehlá a nabízí mnoho možností pro pohodlný a relaxační pobyt. K dispozici jsou zde kvalitní lehátka a slunečníky, takže si můžete užívat slunce s maximálním pohodlím. Voda je zcela průzračná a příjemně teplá, což je ideální pro plavání a potápění se.

V okolí pláže se nachází několik kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční albánskou kuchyni a čerstvé mořské plody. Mezi hlavní speciality patří grilovaná ryba a krevety. Obchody na pláži nabízejí různé suvenýry a turistické potřeby, takže se nemusíte bát, že si něco zapomenete.

Pokud hledáte něco víc aktivního, můžete si pronajmout kajak nebo jet ski a prozkoumat krásy Albánského pobřeží z mořské perspektivy. Pro ty, kteří chtějí prozkoumat krajinu kolem pláže, jsou k dispozici horské turistické stezky s krásnými výhledy na moře.

Celkově je pláž Livadhi ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Vzhledem k tomu, že není takovým turistickým centrem jako jiné pláže v Albánii, je zde klidněji a můžete si opravdu užít atmosféru klidného letoviska. Pokud se chystáte na dovolenou v Albánii, určitě neváhejte navštívit tuto krásnou pláž.


Nejčastější dotazy a odpovědi Pláž Livadhi Albánie


Otázka: Jak se dostanu na pláž Livadhi v Albánii?
Odpověď: Pláž Livadhi se nachází v Jižní Albánii, asi 15 minut jízdy od města Saranda. K pláži se můžete dostat autem, taxíkem nebo autobusem.

Otázka: Je pláž Livadhi vhodná pro rodiny s dětmi?
Odpověď: Ano, pláž Livadhi je velmi vhodná pro rodiny s dětmi, protože je písčitá a má mírně se svažující dno do moře. Navíc je pláž velmi čistá a dobře udržovaná.

Otázka: Kolik stojí parkování na pláži Livadhi?
Odpověď: Parkování na pláži Livadhi je zdarma.

Otázka: Je ve vodě velký vlnobití?
Odpověď: Vlnobití na pláži Livadhi závisí na počasí. Obecně platí, že voda je klidná a vhodná ke koupání.

Otázka: Jsou na pláži k dispozici přírodní stíny?
Odpověď: Ano, na pláži Livadhi jsou zajištěny přírodní stíny díky borovicovému lesu, který pláž obklopuje. Navíc jsou na pláži i slunečníky a lehátka, které si můžete pronajmout.

Otázka: Jsou na pláži Livadhi restaurace a bary?
Odpověď: Ano, na pláži Livadhi jsou několik restaurací a barů, kde si můžete koupit občerstvení a pití. V okolí pláže najdete také různá stánky s občerstvením.

Otázka: Můžu si na pláži Livadhi pronajmout vodní sportovní pomůcky?
Odpověď: Ano, na pláži Livadhi jsou k dispozici různé vodní sportovní pomůcky, které si můžete pronajmout, jako jsou např. kajaky, windsurfingové desky, paddle boardy atd.


Ubytování Pláž Livadhi Albánie


Pláž Livadhi se nachází v jižní části Albánie, zhruba 12 km od města Saranda. Je to velice oblíbená pláž mezi turisty a místními obyvateli kvůli svému krásnému jemnému písku a azurovému moři.

Vzhledem k popularitě této pláže je zde mnoho možností ubytování. Od luxusních hotelů až po jednodušší apartmány nebo bungalovy.

Mezi nejvíce vyhledávané hotely patří hotel Santa Quaranta, který se nachází přímo na pláži a nabízí moderní pokoje s výhledem na moře. Hotel také má bazén a snídaně je zahrnuta v ceně.

Dalším populárním hotelem v této oblasti je Mare Bed & Breakfast. Tento hotel se nachází asi 2 km od pláže, ale nabízí krásné pokoje se soukromým balkonem a výhledem na moře. Hosté si zde rovněž mohou vychutnat snídaně a jídla v hotelové restauraci.

Pokud hledáte cenově dostupnější ubytování, můžete se rozhodnout pro apartmány. Jednou z nejlepších možností jsou Apartmány Bella Mare, které se nacházejí přímo na pláži. Apartmány jsou prostorné a nabízejí kuchyň i balkon s výhledem na moře.

Pro lidi, kteří hledají trochu odlehlejší místo, doporučujeme Villa Kejdana. Tento hotel se nachází asi 20 minut jízdy od pláže a nabízí klidné a tiché prostředí s výhledem na horu. Hosté mají k dispozici venkovní bazén a snídaně je zahrnuta v ceně.

Pláž Livadhi a její okolí nabízí mnoho možností ubytování, které splní potřeby různých cestovatelů. Ať už hledáte luxusní hotel se vším všudy, nebo jednodušší apartmány na pláži, určitě naleznete to pravé místo, které vám zajistí nezapomenutelnou dovolenou.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky