Najděte nejlevnejší letenky

Trinidad a Tobago Fort King George

Ubytování Trinidad a Tobago Fort King George


Fort King George je jedním z nejvýznamnějších památek na ostrově Trinidad a Tobago. Nachází se ve městě Scarborough, na vzácně krásném poloostrově, který leží na západním pobřeží Tobaga. Fort King George je impozantní pevnost, která byla postavena britskými kolonisty na konci 18. století a sloužila jim jako vojenská základna a obrana proti útokům nepřátel.

Od té doby se v pevnosti nachází muzeum, které se věnuje historii Tobaga a Trinidadu a jeho návštěvníci si mohou prohlédnout různé výstavy a artefakty. Existují zde tři hlavní budovy, které jsou otevřeny pro veřejnost: guvernérův dům, kasárna a vězení. V každé z těchto budov najdete různé exponáty a ukázky, které Vám pomohou porozumět historii ostrova. Nepřehlédněte také život krokodýla Morey, který žije v bazénu v guvernérském domě.

Pokud máte chuť na návštěvu Fort King George, tak nezapomeňte vzít si sluneční brýle, opalovací krém a připravit se na vlhkost. Kromě zdejšího muzea a rozmanitých exponátů si můžete užít také krásný výhled na moře a okolní ostrovy. Fort King George je tedy rozhodně jedno z míst, které byste měli navštívit při své cestě na ostrovy Trinidad a Tobago.

Co se však týká ubytování v okolí, nejlepší je zvolit si hotel nebo penzion v městě Scarborough, který je vzdálen pouhých 10 minut chůze od Fortu. Existují zde různé možnosti, jak si zajistit ubytování, od místních penzionů po luxusní hotely.

V centru města Scarborough můžete najít řadu levných hotelů, které vám poskytnou prostorné pokoje, nezbytnosti a budou mít vynikající polohu pro návštěvu pevnosti a dalších blízkých turistických atrakcí. Pokud vám ale záleží na luxusu a komfortu, tak můžete zvolit rezervaci v hotelu např. během sezóny, nebo cestovat mimo sezónu, abyste ušetřili v nákladech, protože ceny v té době jsou dostupné.

Trinidad a Tobago si uchovávají svůj koloniální styl a Fort King George je živým dokladem toho, co se na ostrově kdysi odehrálo. Pokud tedy plánujete cestu do tohoto nádherného karibského ráje, určitě nezapomeňte navštívit tuto úžasnou památku. Ať už si zvolíte jakýkoli druh ubytování, užijete si nezapomenutelnou dovolenou v krásné přírodě.


Letenka Trinidad a Tobago Fort King George


Když se řekne Trinidad a Tobago, mnoho lidí si hned představí bělostné pláže, kokosové palmy a smaragdově zelené moře. Tento malebný karibský ostrov se ovšem může pochlubit mnohem více zajímavými místy, jako je Fort King George.

Fort King George se nachází na východní straně Trinidadu, v hlavním městě Port of Spain. Je to historická památka, kterou založili Francouzi v roce 1781 a později ji rozvinuli Angličané. Tento impozantní pevnost byla stavěna s cílem ochránit přístav a ostrov před případnou invazí ze strany nepřátel.

V současné době je Fort King George otevřen k návštěvě pro veřejnost a nabízí mnoho možností k prozkoumání tohoto fascinujícího místa. V rámci fortu se nacházejí například muzeum historie a vojenství, umělecká galerie a také sídlo guvernéra Trinidadu a Tobaga.

Návštěvníci se zde mohou projít ve stínu historických staveb, projít se po starých kamenitých cestách a obdivovat panoramatický výhled na město a okolní krajinu. Při prohlídce určitě nevynechte nádvoří námořní školy, kde se nachází stará kanóne, kterou si zde můžete prohlédnout.

Fort King George je také oblíbeným místem pro konání různých kulturních a společenských akcí, jako jsou například koncerty, výstavy a tradiční karibské tance.

Pokud se chystáte na Trinidad a Tobago, zajděte určitě na Fort King George. Toto unikátní místo nabízí fascinující pohled do historie ostrova a zároveň je ideálním místem k relaxaci a obdivování krásných výhledů. Zajímavým způsobem, jak se na místo dostat, je cestou letadlem, pořiďte si proto letenku a užijte si karibskou dovolenou plnou zážitků.


Dovolená Trinidad a Tobago Fort King George


Trinidad a Tobago jsou dvě karibské ostrovy, které jsou společně nezávislým státem. Tyto ostrovy nabízejí neuvěřitelné atrakce, jako jsou nádherné pláže, skvělou kuchyni a mnoho historických památek. Mezi nejpopulárnější historické památky patří Fort King George.

Fort King George se nachází na Trinidadu a byl postaven v roce 1777. Tento hrad sloužil jako ochrana proti nepřátelům, jako byli například Francouzi, kteří přicházeli z ostrova Martinik. Fort King George byl využíván jako vojenská základna až do roku 1802, kdy byl opuštěn. Poté byl používán jako vězení a vojenský lazaret. V roce 1951 byl Fort King George renovován a přeměněn na historickou památku.

Dnes je Fort King George nejpopulárnějším turistickým místem na ostrově Trinidad. Návštěvníci mohou prohlédnout několik budov, mezi nimiž jsou například kasárna, sklad pro potraviny, dům guvernéra a kostel. Prohlídku zde absolvoval i náš prezident a naši občané si o něm velmi pochvalují.

Z terasy Fortu je nádherný výhled na město Scarborough, dále na útesy a zmámeněné vody Karibského moře. Navštívit můžete také muzeum, které se nachází v budově bývalého lazaretu a kde jsou vystaveny předměty, jako jsou uniformy a zbraně, které byly v minulosti používány.

Fort King George je také výchozím bodem na několik turistických tras a túr, které vedou k nejrůznějším přírodním krásám na ostrově jako například na Fort Bennett, který se nachází asi 200 metrů od Fortu King George. Budete mít možnost vidět tropické lesy a útesy lemované palmami.

Pokud se rozhodnete navštívit Fort King George bude to rozhodně nezapomenutelný zážitek. Tak proč si neudělat příjemnou dovolenou v Trinidadu a Tobagu a prohlédnout si tento úžasný historický památek?


Nejčastější dotazy a odpovědi Trinidad a Tobago Fort King George


1. Jak se dostanu na Fort King George?

Fort King George se nachází v hlavním městě Tobago Scarborough, a je snadno dostupný taxíkem, pronájmem auta nebo místním autobusem.

2. Můžu fotografovat na Fort King George?

Ano, návštěvníci mohou fotografovat na Fort King George.

3. Kolik stojí vstup na Fort King George?

Vstup na Fort King George je zdarma.

4. Kdy Fort King George otevírá a zavírá?

Fort King George je otevřen každý den od 9:00 do 16:00.

5. Co je možné vidět na Fort King George?

Na Fort King George si můžete prohlédnout několik historických budov, včetně muzea Tobago a historického parku, který nabízí krásný výhled na moře a přilehlé ostrovy. Také si můžete prohlédnout vojenské věže a kanóny.

6. Je z Fort King George možné vidět potápění?

Ano, z Fort King George je možné pozorovat potápění v okolí Tobaga.

7. Kde se dá jíst poblíž Fort King George?

V okolí Fort King George se nachází několik restaurací a stánků s místním jídlem. Mezi oblíbené patří Shore Things Café a Food Market.


Počasí Trinidad a Tobago Fort King George


Trinidad a Tobago jsou dvě malá ostrovní státy nacházející se v Karibiku. Fort King George je historická pevnost na ostrově Tobago, která je nejstarší stavbou tohoto typu na ostrově. Navštěvování této lokality bývá často ovlivněno počasím, které na Tobagu může být poměrně nepředvídatelné.

Fort King George byla postavena během sedmnáctého století, kdy byla oblast pod britskou nadvládou. Pevnost byla graficky navržena tak, aby mohla podpořit obranu a ochranu Tobaga před nepřátelskými nájezdy. Při výstavbě byli využiti otroci, kteří byli dovezeni z Afriky.

Dnes je Fort King George oblíbenou atrakcí pro turisty, kteří navštěvují Tobago. Nabízí se zde prohlídky, při kterých je turistům přiblíženo bohaté dědictví a historie ostrova, jakou se s ním ztotožňovali obyvatelé v minulosti. V důležitých sekcích pevnosti může turista vidět historické zbraně, artefakty a výukové prvky.

Trinidad a Tobago jsou známé pro svoje teplé a vlhké klima, které se na rozdíl od většiny karibských ostrovů, netěší stálému pořádku počasí. Tobago je suchozemský průměrně teplejší, s mírně chladnějšími měsíci během domovského období. Tobago má vysokou vlhkost a průměrné denní teploty dosahují 30 ° C.

Pokud plánujete návštěvu Fort King George, je nutné počítat s velkým množstvím slunce a tepla. Je důležité si vzít s sebou dostatek vody proti dehydrataci, sluneční ochranné krémy a široké klobouky chránící před přímým slunečním zářením. V období dešťů, které se na Tobagu vyskytují od května do prosince, se mohou objevit silné bouřkové přeháňky. Je však možné vyhnout se silnějším přeháňkám, pokud návštěvu plánujete v dopoledních hodinách.

Fort King George je skvělou turistickou atrakcí, která nabízí pestrý zážitek. Pokud plánujete navštívit ostrov Tobago, je důležité se předem informovat o aktuálních klimatických podmínkách, abyste se mohli připravit na možné překvapení. I přesto je Tobago pro mnoho návštěvníků nezapomenutelný zážitek.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky