Najděte nejlevnejší letenky

Maďarsko Szolnek

Ubytování Maďarsko Szolnek


Maďarsko nabízí mnoho možností pro ubytování, a jedním z oblíbených turistických cílů pro návštěvníky je Szolnok. Město leží na řece Tisé a je známé svými kulturními atrakcemi a nádhernou přírodou. Pokud plánujete návštěvu Szolnoku, určitě se budete chtít podívat na následující tipy ohledně ubytování.

Hotel Tisza Sport

Jeden z nejlepších hotelů v Szolnoku je Tisza Sport. Pokoje jsou prostorné a moderně zařízené s vlastní koupelnou a klimatizací. Hotel nabízí mnoho zábavy v podobě sportovních aktivit, tj. joggingu a koupele ve vířivce. Pokud plánujete sportovní soustředění nebo víkendovou dovolenou plnou akce, Tisza Sport je tou správnou volbou pro Vás.

Hotel Semiramis

Další skvělou volbou pro ubytování v Szolnoku je Hotel Semiramis. Nachází se v centru města, což Vám umožní snadno prozkoumat okolí a využít plně programu kulturních akcí. Pokoje jsou prostorné a světlé, vybavené mnoha moderními zařízeními. Hotel Semiramis také nabízí parkování v jejich podzemním parkovišti za příplatek.

Hotel Tiszavirág Szolnok

Pokud hledáte ubytování s retro nádechem, Hotel Tiszavirág je tou správnou volbou. Nachází se v centru Szolnoku a překvapí Vás svým designem a atmosférou. Pokoje jsou moderně zařízené, ale zachovávají retro stylové prvky. Tyto prvky dodávají hotelu neobvyklý vzhled a nádech historie. Pokud preferujete neotřelé, ale stylové ubytování, Hotel Tiszavirág bude stát za to.

Apartmány Sólyom

Takové příjemné ubytování jako apartmány Sólyom hledáte jen těžko. Tyto apartmány se nacházejí v historické části města a nabízejí Vám neuvěřitelný výhled na řeku Tisu. Apartmány jsou prostorné s plně vybavenou kuchyňkou a obývacím pokojem s TV. Kromě toho, využít můžete perfektní polohu a projít se po okolí cez krásne turistické trasy.

Kolem Maďarska se nacházejí jiné krásné města s nádherným ubytováním, ale ubytování v Szolnoku je kousek od nich všechných. Pokud si chcete užít nádhernou přírodu a kulturní památky, neměli byste tuto destinaci vynechat. Vyberte pro sebe nejlepší ubytování a užijte si krásu Szolnoku.


Nejčastější dotazy a odpovědi Maďarsko Szolnek


Bohužel, nemám přístup k informacím o Maďarsku Szolnek a nevím přesně, o jaké dotazy a odpovědi se jedná. Pokud byste mi poskytl konkrétní téma, rád bych Vám poskytl co nejvíce informací a odpovědí.


Počasí Maďarsko Szolnek


Szolnok je jedno z nejvýznamnějších měst v Maďarsku a nachází se na břehu řeky Tisa. Má krásné historické centrum, majestátní zámek a mnoho turistických atrakcí. Jednou z nejdůležitějších věcí, které by měli návštěvníci Szolnoku zvážit, je počasí.

Szolnok má mírné kontinentální klima. Letní měsíce jsou obvykle velmi teplé a suché s vysokými teplotami. Průměrná teplota v červnu, červenci a srpnu je kolem 25 °C a nejvyšší teploty mohou dosahovat až 32 °C. V létě je možné očekávat také různé vodní sporty a aktivity na řece Tise.

Na podzim se počasí začíná ochlazovat a stává se vlhčím. Teploty klesají a průměrná teplota v září, říjnu a listopadu je kolem 11 °C. V tomto období může pršet a vítr může být silný. Pokud plánujete návštěvu Szolnoku na podzim, doporučujeme si vzít s sebou teplejší oblečení a deštník.

Zimní měsíce jsou poměrně chladné v Szolnoku. Průměrná teplota v prosinci, lednu a únoru se pohybuje kolem 0 °C a v noci může klesnout pod nulu. V těchto měsících může pršet, sněžit a foukat silný vítr. Pokud chcete navštívit Szolnok v zimě, dejte si pozor na ledové chodníky a připravte si teplé oblečení.

Jaro v Szolnoku začíná pomalu oteplováním a většina srážek klesá. Průměrná teplota v březnu, dubnu a květnu je kolem 15 °C a počasí bývá obvykle stabilní. Toto období může být pro návštěvníky ideální na procházky po krásných parkách v okolí města.

Celkově je počasí v Szolnoku velmi příjemné a návštěvníci se mohou těšit na krásné slunečné dny v létě a pohodu během jara a podzimu. Pokud však plánujete návštěvu v zimě, ujistěte se, že jste si připravili dostatečné zásoby teplého oblečení a deštníků. Szolnok nabízí mnoho zajímavých věcí k vidění a zažití, ať už počasí bude jakékoliv.


Letenka Maďarsko Szolnek


Maďarsko a Szolnok jsou dvě zajímavá místa, která si zaslouží vaši pozornost při plánování vaší další dovolené. Pokud hledáte způsob, jak se dostat do tohoto města, nejlépe využijte letenku. Letenky do Maďarska jsou poměrně levné a snadno dostupné. Pokud tedy hledáte vynikající dovolenou, měli byste začít uvažovat o letence Maďarsko Szolnok.

Letenky do Maďarska nabízí několik leteckých společností, jako jsou Ryanair, Wizz Air nebo Lufthansa. Tyto společnosti nabízejí lety z různých evropských letišť, takže si můžete vybrat ten nejlepší let pro své potřeby.

Jakmile přistanete v Maďarsku, můžete snadno cestovat do Szolnoku. Existuje několik možností, jak se dostat do tohoto města. Nejlepší způsob, jakého se můžete držet, je autobus nebo vlak. Cesta trvá asi 2 hodiny a dostanete se na hlavní nádraží v Szolnoku.

Szolnok je zajímavé a historické město s mnoha památkami a krásnými místy. Jsou zde také mnohé kulturní akce a festivaly. Pokud jste milovníkem historie nebo architektury, měli byste určitě navštívit Szolnokský hrad, kostel sv. Benedikta nebo kostel svatého Michala. Můžete také navštívit některé ze svých muzeí, jako je múzeum umění a literatury, muzeum vojenské historie nebo muzeum vodní dopravy.

Pokud hledáte více zábavy, můžete samozřejmě vyrazit na nákupy a ochutnat místní kuchyni v restauracích a kavárnách. Můžete také zajít na film do kina nebo si užít koncert nebo divadelní představení.

Výlet na letenku do Maďarska až do Szolnoku je ideální pro ty, kteří chtějí strávit kvalitní dovolenou plnou zábavy a kultury. So můžete si užívat krásné památky, vyhlášenou kuchyni, a také odpočívat v klidném prostředí. Užijte si zážitek z letu do Maďarska a objevte kouzlo Szolnoku!


Dovolená Maďarsko Szolnek


Szolnok je téměř nenápadné město s historickým centrem v Maďarsku. Má strategickou polohu na břehu řeky Tisza, což z něj dělá ideální základnu pro prozkoumání okolního venkovského kraje. Pokud si chcete užít klidné dovolené mimo dav turistů, Szolnok je pro vás to pravé místo.

Jako návštěvník budete zpočátku možná překvapeni, jak malé město Szolnok při vašem příjezdu vypadá. Nicméně po bližším prozkoumání zjistíte, že město je plné krásných památek a nabízí mnoho aktivit pro turisty.

Nejvíc na Szolnok zapůsobí jeho kouzlo z minulosti. Město má bohatou historii a nejlepším způsobem, jak ji objevovat, je procházka po jeho historickém centru. Procházka tudy vás zavede kolem starých budov a kostelů až ke známé řece Tisza.

Když se otočíte směrem k řece, uvidíte nejikoničtější stavbu v centru - "Vízi věž". Tato věž slouží jako bývalý sídlo námořních sil, ale dnes slouží spíše jako turistický přelom. Vízi věž nabízí nádherný výhled a dá se vidět celé město a jeho okolí.

Další musí návštěvník absolvovat je návštěva místního muzea, které je pojmenováno po Petru Derényi. Muzeum ukazuje historii a kulturní dědictví města od starověku po současnost. Místní expozice, včetně dějin obchodu, průmyslu a umění, jsou jedinečný zážitek pro každého.

Ačkoliv oblast kolem Szolnoku je poměrně venkovská, mnoho aktivit se zde uskutečňuje. Velmi populární je například cykloturistika podél řeky Tisza, nebo jízda na koni. Sdružení cestovního ruchu umožňují turistům vstupovat do nitra tamu, či na krásné Jindejce chetrosti koně a jejich ukázky.

Szolnok je také domovem pro národní sport hodu Kopjával. Město každý rok pořádá mistrovství Maďarska v této fascinující disciplíně.

Ambiance Szolnoku, krásné okolí a krásné památky města se postarají o to, aby vaše dovolená byla doslova jako z pohádky. Jestliže rádi objevujete kouzlo měst s bohatou historií, Szolnok by měl být na vašem seznamu navštívených měst.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky