Najděte nejlevnejší letenky

Seychely Silhouette Island

Nejčastější dotazy a odpovědi Seychely Silhouette Island


Dotaz: Jak se dostat na Seychely Silhouette Island?
Odpověď: Nejlepší způsob, jak se dostat na Silhouette Island, je letecky do letiště Mahé. Z Mahé pak můžete jet přívozem přímo na Silhouette Island.

Dotaz: Jaké aktivity jsou k dispozici na Silhouette Island?
Odpověď: Na Silhouette Island si můžete užívat různé aktivity, jako například potápění, šnorchlování, turistiku nebo projížďku po moři. Na ostrově také najdete různé restaurace a bary, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a koktejly.

Dotaz: Jaké jsou nejlepší pláže na Silhouette Island?
Odpověď: Na Silhouette Island najdete několik krásných pláží, z nichž nejznámější je sans Souci. Pláž se nachází na západním pobřeží ostrova a nabízí bílý písek, azurové vody a krásné výhledy na západ slunce.

Dotaz: Jaká je nejlepší doba k návštěvě Seychel?
Odpověď: Nejlepší doba k návštěvě Seychel je během suché sezóny, která trvá od června do září. Během této doby najdete nejlepší podmínky pro potápění, šnorchlování a další aktivity na vodě.

Dotaz: Je nutné mít na Seychelách očkování?
Odpověď: Pokud přijedete z oblasti, kde je výskyt některé nemoci vysoký, mohou být některá očkování povinná. Obecně se však očkování není vyžadováno. Je vhodné se však poradit se svým zdravotnickým pracovníkem, zda je nutné nějaké očkování.


Letenka Seychely Silhouette Island


Pokud hledáte méně známou, ale stejně krásnou destinaci na vaší příští dovolenou, Seychely na Silhouette Island jsou pro vás tou správnou volbou. Nachází se na západním pobřeží Seychel, toto malé souostroví nabízí úchvatné pláže, korálové útesy, tropickou vegetaci a úžasnou faunu a flóru. Nejlépe na Silhouette Islandu však funguje to, že není příliš navštěvovaná turisty, takže si zde můžete užívat klid, pohodu a relaxaci, ať už na pláži nebo při prozkoumávání ostrova.

Pokud si chcete užít všechny přednosti ostrova, můžete si zakoupit letenku na Seychely přímo na Silhouette Island. Nejbližší letiště je na ostrově Mahé, od kterého se můžete dostat na Silhouette Island lodí nebo helikoptérou. V obou případech si však musíte zajistit dopravu z letiště do přístavu nebo heliportu, což může být trochu zdlouhavé a náročné.

Doporučujeme proto využít službu transferu, která vám zajišťuje přepravu z letiště na lodě nebo helikoptéry včetně přepravy na Silhouette Island. Tuto službu můžete předem rezervovat při nákupu letenky na Seychely a ušetříte si tak spoustu starostí.

Jakmile se dostanete na Silhouette Island, můžete se těšit na nádhernou přírodu a klidné prostředí, které vám umožní plně se odpočinout a relaxovat. Na ostrově nenajdete mnoho turistických atrakcí, ale to vám umožní objevit jeho místní kulturu a životní styl. Pro milovníky přírody je zde mnoho diverzních možností, jako například průzkum tropických lesů nebo koupání v křišťálově čisté vodě indického oceánu.

Pro ty, kteří si rádi užívají pláže, jsou na Silhouette Island k dispozici úchvatné pláže, které vás rozhodně nezklamou. Jako např. Anse La Passe, zátoka La Passe, Anse Mondon, Anse Petit Cour nebo Anse Lascar. Pláže jsou téměř vždy bez turistů a je zde mnoho možností, jak si užít ostrůvkový životní styl.

Kromě přírodních krás nabízí Silhouette Island také luxusní ubytování, jako je hotel Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa, stejně jako bohatou nabídku restaurací s vynikajícími pokrmy z mořských plodů a místními specialitami.

Ať už se budete chtít uvolnit na pláži nebo objevovat nová místa na ostrově, Seychely na Silhouette island vám nabídnou krásu a klid, které vás zaručeně okouzlí. Stačí si jen zarezervovat letenku na Seychely a zbytek nechat na ostrově, který vám nabídne tolik království a krásy, že se budete chtít vrátit stále a stále znovu.


Ubytování Seychely Silhouette Island


Seychely jsou jedním z nejkrásnějších turistických cílů na světě a navštěvuje je každoročně desetitisíce turistů. Jednou z nejatraktivnějších oblastí Seychel je ostrov Silhouette.

Silhouette Island leží na západním pobřeží Seychelských ostrovů a je největším a nejvýše položeným ostrovem v této oblasti. Nabízí neuvěřitelnou atmosféru, klid a možnost realizace různých aktivit v přírodě. A s tím spojeným ubytováním vás překvapí luxusními možnostmi v malebném prostředí.

Zde najdete několik tipů, jak zde najít ubytování v souladu s vašimi potřebami.

Villa La Castellet

Pro ty, kteří hledají pohodlí a kvalitu, je Villa La Castellet ideální volbou. Tato luxusní vila je obklopena krásnou zahradou a nabízí svým hostům překrásný výhled na Indický oceán a nejbližší ostrovy. Vile dominuje velký nebo malý bazén, a k dispozici jsou také různé sportovní aktivity jako potápění, jízda na lodi nebo golf. Villa La Castellet je místem, kde můžete relaxovat a vychutnat si výjimečné malickosti, které zpříjemní vaše pobyt na Seychelách.

Hilton Seychely Labriz Resort & Spa

Pokud jde o luxusní hotely, pak se nemůžete vyhnout Hilton Seychely Labriz Resort & Spa. Tento resort se pyšní vycházkovými plážemi a zálivem a nabízí svým klientům širokou škálu služeb, jako jsou wellness, masáže, fitness, kulturní a turistické aktivity. Hotel se nachází v největší zalesněné oblasti Seychel a nabízí stinnou kůru několika letniček a výjimečné rostliny, a je ideálním místem pro rodinnou dovolenou nebo pro společnost přátel.

Silhouette Island Lodge

Pokud vám nevadí zůstat v menší části, pak je Silhouette Island Lodge skvělým řešením pro vás. Tyto luxusní chaty se nacházejí v horském masivu a nabízí naprosté soukromí pro hosty. Malé villa se skládá z ložnice, obývacího pokoje a koupelny a nabízí nádherný výhled na ostrov. Hotel se pyšní nádhernou zahradou, kde se nachází i potůček, čímž je tato vila ideální pro oslavy, setkání nebo jiné společenské události.

Tak připravte své koferky a vychutnejte si krásu Seychel a zážitky, které nabízí Silhouette Island. Ubytování zde splní každé vaše přání a zároveň doplní jedinečnou atmosféru tohoto ostrova!


Počasí Seychely Silhouette Island


Seychely Silhouette Island je nádherným místem na světě a kromě krásné přírody a úchvatné krajiny nabízí i jedinečné počasí. Toto souostroví se nachází v Indickém oceánu, asi tisíc kilometrů východně od Madagaskaru. Silhouette Island je nejvyšší ostrov Seychel a tvoří ho mnoho vrcholů a divoké, tropické lesy.

Seychely mají velmi příznivé klima, což znamená, že se na ostrovech můžete těšit na slunečné počasí a teplé teploty celý rok. Průměrná teplota na Silhouette Island se pohybuje mezi 24°C a 32°C a proto je toto místo ideálním pro dovolenou během celého roku.

Období od června do září, kdy jsou teploty mírně nižší, je nejlepším obdobím pro turisty, kteří chtějí cestovat na ostrovy. Během této doby je možné se těšit na teploty okolo 26°C a nižší vlhkost vzduchu, což dělá cestování na ostrovy příjemnějším.

Období od prosince do března, kdy jsou teploty nejvyšší, mohou být někdy velmi horké a vlhké. To může být pro některé turisty náročné, ale i během této doby si můžete užít nádherných pláží a krásného panoramatu ostrova.

Na Silhouette Island můžete očekávat slunečné a hezké počasí většinu roku. Během období dešťů, od listopadu do května, je možné se setkat s krátkými, ale silnými lijáky, které přinesou větší množství úhrnu srážek.

I přes občasný déšť však počasí na Silhouette Island může poskytnout krásné zážitky. Právě v tomto období můžete zažít krásné a zelené tropické lesy, květinové zahrady a fresky, které se objevují v přírodě.

Celkově lze říci, že počasí na Silhouette Island je ideální pro turisty, kteří hledají slunečné počasí a teploty, které umožňují aktivní život. Nezáleží na tom, kdy přijedete, Silhouette Island Vám přinese nádherné zážitky a nepopsatelnou krásu, kterou budete příliš rychle chtít opustit.


Dovolená Seychely Silhouette Island


Seychely jsou nádherným souostrovím, ležícím v Indickém oceánu ovlivněným francouzskou a britskou kulturou. Na Seychelách je víc než sto ostrovů, ale nejzajímavějším je Silhouette Island. Jedná se o druhý největší ostrov na Seychelách, po Mahé, a je tvořen sopečnými vrcholky a divokou tropickou přírodou. Silhouette Island je místem unikátním a čarokrásným - ideálním místem pro dovolenou.

Unikátní krajina Silhouette Islandu

Svěží zelené vrcholky a bílé pláže ženoucí se dlouhými pobřežími nabízejí nádherný výhled na malebnou krajinu. Silhouette Island je místem s obrovskou rozmanitostí rostlin a živočichů, díky čemuž získává status biosférické rezervace UNESCO. Tento ostrov je doslova zasazen do džungle a tato soustava rostlin je úžasná a vzrušující na všech rovinách.

Co na ostrově dělat?

Na ostrově je spousta aktivit, které lze podniknout. Od slunění na pláži přes potápění v krásně modré vodě až po turistické výlety do džungle. Lze například získat informace od místních do pralesa, kde žije mnoho unikátních druhů zvířat a rostlin. Pro ty, kteří mají rádi plavání, bývá největším lákadlem křišťálově čistá voda kolem ostrova nabízející provozování potápění a pozorování korálů pod vodou. Je velká pravděpodobnost, že zde uvidíte želvy, rejnoky a různé malé ryby, díky bohatství místního mořského života.

Místo pro relaxaci

Pro ty, kteří si chtějí užít pouze relaxační dovolenou, jsou na Silhouette Islandu pláže s možností naprosto klidné relaxace. Tyto pláže jsou lemované korály, což umožňuje neobjevenou krásu a klid samoty. Kvalita ovzduší na ostrově je díky vysokému obsahu kyslíku tak dobrou, že je zde skvělejší atmosféra než v jakémkoli jiném místě na Zemi. Zdejší exotická fauna a flora poskytne dýchajícím zvukům vln na pobřeží příjemný soundtrack pro královský odpočinkový zážitek.

Silhouette Island je nádherné a exotické místo pro turistiku, relaxaci a dovolenou. Tento ostrov nabízí tolik krás a aktivit, že není třeba se obávat, že by se Vám mohlo stát nuda. Pokud hledáte místo, kde si užít jak soukromí, tak i zajímavé dobrodružství v exotické krajině, pak je Silhouette Island tím nejlepším místem na Seychelách, kde byste měli naplánovat svoji další dovolenou.


Záruka za nejvýhodnější cenu

98 % spokojených zákazníků

Nejširší online nabídka letů

Nejlepší ceny letenek do celého světa

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prohledat letenky